Yeşilçam’ın usta ismi Coşkun Göğen 75 yaşında

Yeşilçam’ın usta ismi Coşkun Göğen 75 yaşında

Yeşilçam’ın 'Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı emektar ismi Coşkun Göğen, 75’inci yaşını sürpriz doğum günü partisiyle kutladı. Neşeli hareketleriyle dikkat çeken Göğen, esprileriyle de çevresindekileri güldürdü.

16 Haziran 2020, Salı 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Antalya’daki bir plajda eğlence müdürü olarak görev yapan Yeşilçam’ın ünlü ismi Coşkun Göğen, 75 yaşına sürpriz bir partiyle girdi. İş arkadaşlarının düzenlediği partide duygulanan Göğen, pastanın mumlarını söndürüp yeni yaşını kutladı. Mumları üflediği sırada dilek tutmayı unutmadığını belirten Göğen, corona virüs önlemleri nedeniyle maske takmayı da ihmal etmedi.

'Eşimle birbirimizi yeniden tanıdık'

Corona virüs nedeniyle 3 aydır maskesini yüzünden çıkartmadığını anlatan Coşkun Göğen, önlemler nedeniyle 65 yaş sınırına takıldığını ve yaklaşık üç ay evden dışarı çıkmadığını söyledi. Göğen, "Çok mutluyum. Her yaş güzel. Allah herkese uzun ömür versin. Hayatım boyunca sağlık konusunda kendime dikkat ettim. Koronavirüs tedbirlerini de harfiyen yerine getirdim. İlk günden bugüne kadar maskemi toplum içinde hiç çıkartmadım. Üç ay evden dışarı çıkmadım. Aslında çok iyi oldu. Evimin tadını çıkardım. 17 yıllık eşimle birbirimizi yeniden tanıma ve zaman geçirme fırsatını yakaladık" dedi.

Aydemir Akbaş'la komedi filminde

Ünlü oyuncu Aydemir Akbaş’ın başrolünde yer alacağı komedi filminin çekimlerinin önümüzdeki aylarda başlayacağını ve kendisinin de bu filmde rol alacağını anlatan emektar oyuncu Göğen, "Aydemir abimin başrol oynadığı komedi filminin kadrosundayım. Çok eğlenceli bir proje olacak. Bomba gibi geliyorum" diye konuştu.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasından gerginlik