Yetişkin beşiği: Anne karnındaki rahatlığı hatırlatıyor, stresi azaltıyor

Karantina, yetişkinlerde ruh sağlığını olumsuz anlamda etkiledi. Mobilya şirketleri, ‘yetişkin beşiği’ denilen hamak şeklindeki sallanan sandalyelere ilginin arttığını söylüyor. Çünkü bu tür sandalyeler, anne karnındaki rahatlığı hatırlatıyor ve stresi azaltıyor.

01 Haziran 2020, Pazartesi 11:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yetişkin beşiklerinden alabilmeniz için illa bahçeniz olması gerekmez. Balkonunuza ya da evinizin içinde müsait olan herhangi bir yere de koyabilirsiniz. Peki bu yetişkin beşikleri nerelerde satılıyor, fiyatları ne kadar? İşte cevabı...

Koçtaş'ın sadece internet sitesinde satışa sunulan salıncak 2 bin TL civarında. Ama bu fiyatlar gözünüzü korkutmasın her bütçeye uygun yetişkin beşiği yani salıncak var.

N11'de 300 TL civarında.

AliExpress'te 90 TL'den 300 TL civarına kadar çeşit çeşit salıncak var. Görseldekinin fiyatı ise 200 TL civarında.

'Benim girmeme gerek yok, çocuğum sığsın yeter' diyorsanız da çocuk odasının tavanına asabileceğiniz bu salıncak 170 TL civarında. Hatta zorlarsanız siz de sığabilirsiniz :)

'Benim bahçem var' ya da 'Büyük terasım var' diyorsanız da bu salıncak Trendyol'da 2 bin TL civarında.

Bonus

Bonus

İster bahçeye, ister odanıza, ister terasınıza neresi olursa oraya koyabileceğiniz bir salıncak. Hamak ya da sandalye şeklinde değil evet ama o da stresinizi atmanıza yardımcı olacaktır. Görseldeki ürün Trendyol'da 130 TL civarında.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgiler çok havalı: Kimono 2300, ayakkabı 4400 TL