Yiğit Marcus Aral: Evliliğe tamamen karşı değilim

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral, üzerlerinde evlilik baskısı olmadığını söyledi: Kendimizi zorunlu hissetmiyoruz, sonuçta modern insanlarız.

24 Nisan 2021, Cumartesi 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, Nişantaşı'ndaydı. Yatırım uzmanı, Geçtiğimiz hafta söylediği "Çocuk olmadıkça evliliğe fazla gerek yok" açıklamasının yanlış anlaşıldığını belirtti. Yiğit Marcus Aral, "Evliliğe tamamen karşı değilim. Aile baskısı olmadığı için biz de kendimizi zorunlu hissetmiyoruz, sonuçta modern insanlarız" şeklinde konuştu.


'ÇOCUK YAPMASI KOLAY AMA...'

'ÇOCUK YAPMASI KOLAY AMA...'

"Ailelerimizden yana bir sıkıntı yok. Ama yine de her şeyin hayırlısı" diyen 32 yaşındaki Aral, "Çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna da yanıt verdi.


"İkimiz de daha çok genciz. Böyle bir düşüncemiz henüz yok. Dünyanın durumu da, Covid-19 malum. Çocuk yapması kolay ama büyütmesi zor aslında."


'DAHA 21 YAŞINDAYIM'

'DAHA 21 YAŞINDAYIM'

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülenen Aral, muhabirlerin evlilik sorusunu, "Zaten beraber yaşıyoruz ama çocuk olmadıkça bence evliliğe çok fazla gerek yok, sonuçta ciddiyiz. Kafada anlaştıktan sonra kağıtta bir imzanın nedeni yok" şeklinde cevaplamıştı.

Şevval Şahin ise 'evlilik' sorusu üzerine "Daha 21 yaşındayım, hayatta öyle şeyler düşünmem. Şu an böyle bir düşüncem yok" açıklamasını yaptı.

Kendisinden 11 yaş büyük Yiğit Marcus Aral ile ilişkilerinin güzel gittiğini söyleyen 2018 Türkiye Güzeli, "Çok güzel gidiyor, her şey yolunda çok şükür" ifadelerini kullanmıştı.

MASKE TAKMADI

MASKE TAKMADI

Basın mensuplarına poz veren Yiğit Marcus Aral'ın, sevgilisi Şevval Şahin'in "Maskeni tak" şeklindeki uyarısına aldırış etmediği görülmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzzet Yıldızhan: 'İzzet Beckham' yorumlarına çok gülüyorum