Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin akıllanmadı

Boğaz’daki evinde verdiği parti sonrası Yiğit Marcus Aral ve bazı katılımcıların corona virüs testinin pozitif çıktığı iddia edilmişti. Aral, önceki gün sevgilisi Şevval Şahin’le karantinada olmasına rağmen villasında yabancı dostlarını ağırladı.

09 Eylül 2020, Çarşamba 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Miss Turkey 2018' güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, pandemi sürecinin büyük kısmını Miami'de geçirdi. Türkiye'ye döner dönmez Ege'yi dolaşan ikili, partiden partiye koştu.

Yiğit Marcus Aral, geçtiğimiz günlerde Boğaz'daki lüks villasında kalabalık bir yaş günü partisi organize etmişti. Partiden birkaç gün sonra kendisi de dahil birçok sosyetik arkadaşının Covid-19'a yakalandığı iddia edilmişti.


'Tedbir amaçlı evde ozon tedavisi görüyoruz'

'Tedbir amaçlı evde ozon tedavisi görüyoruz'

Model Şevval Şahin, bir açıklama yaparak corona virüs testinin negatif çıktığını duyurdu. Şahin, “Sağlığımız ile ilgili hiçbir şikayetimiz yok, biz çok iyiyiz. Çevremizdeki çoğu kişinin testi pozitif çıktığı için karantinadayız. Ve tedbir amaçlı evde ozon tedavisi görüyoruz. İkinci testi de birkaç gün sonra yapacağız. Her şey o zaman netleşecek. Parti ile bu durumun ilgisi olup olmadığını anlamak çok zor. Bu yüzden bu konuda kimse net bir bilgi veremiyor" dedi.

Aral, bu olaylardan sonra sevgilisiyle Rumelihisarı'ndaki Boğaz manzaralı lüks karantinaya girdi.

Marcus Aral, geçtiğimiz gün 14 günlük karantina süreçleri dolmamasına rağmen villasında İsveçli dostlarını misafir etti.

Birçok defa maskesiz gezen, tüm yaz partiden partiye koşan ve karantinayı tamamlamayan ikili, sosyal medyada büyük tepki çekti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Deniz’i Paris Hilton sorusu güldürdü