Yiğit Marcus Aral’dan, Demet Akalın’ı kızdıracak sözler: Kimse bize ahlak dersi vermesin

Yiğit Marcus Aral, Şevval Şahin'i eleştiren Demet Akalın'a sert çıktı. “Annesi yaşında Şevval’in. Birazcık ayıp kaçıyor yani" dedi.

26 Eylül 2020, Cumartesi 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin ile şubattan beri aşk yaşadığı Yiğit Marcus Aral’ın 2 hafta önce evlerinde verdikleri partiler olay olmuştu. Çünkü eğlenceye katılan bazı ünlülerde corona virüs tespit edilmişti.

Bunun üzerine Şevval Şahin’in “Abartacak bir şey yok, sadece 10 kişi pozitif” demesi ise büyük tepki çekmişti. Demet Akalın, “Amerika’dan gelen hanımefendinin açıklamalarına bakın” sözleri ile eleştirmişti.

Sevgililer önceki akşam Cihangir’deydi. Birlikte emlakçıları gezdiler. Şevval Şahin, Demet Akalın’ı kişisel olarak tanımadığını söyleyip “Açıklamasını duydum ama ilgilenmiyorum” dedi.

Yiğit Marcus Aral ise sert çıktı. “Annesi yaşında Şevval’in. Birazcık ayıp kaçıyor yani. Allah işlerini daha çok artırsın ama herkes kendi hayatına baksın. Kimse profesör değil. Kimseden ahlak dersi alacak da değiliz. Biz kötü bir şey yapmıyoruz” diye konuştu. Şevval 21, Demet 48 yaşında.

Hakan Kırarslan

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hülya Avşar, Çiçek Adası'nı satın aldı!