Yılbaşı gecesi eve geldi, bir daha gitmedi

Bodrum'da yaşayan Şule Teker, evinin bahçesine yılbaşı gecesi giren ve kapıyı açık bırakmalarına rağmen bir daha gitmeyen yaban domuzunu beslemeye başladı. Yaban domuzuna 'Noel' adı verildi

12 Ocak 2017, Perşembe 10:02
A A
Bodrum'da yaşayan Şule Teker’in evinin bahçesine yılbaşı gecesi bir yaban domuzu girdi. Bahçedeki köpeklerinin havlaması ve homurtular üzerine dışarı çıktığında bir yaban domuzuyla karşılaşan Şule Teker şaşırdı.

'NOEL' ADINI VERDİLER

Yaban domuzuna su ve yiyecek verdiklerini belirten Şule Teker, "Yanlışlıkla geldiğini düşünüp gitmesi için kapıyı açtık. Ancak bir daha gitmedi. Diğer günlerde de bahçede kalmayı sürdürdü. Biz de beslemeye devam ettik" dedi.

Şule Teker, yaban domuzuna yılbaşı gecesi geldiği için 'Noel' adını verdi.MAHALLELİ DE BESLİYOR

Kapıyı sık açık bırakmalarına rağmen doğal ortamına dönmeyen 'Noel', mahalle sakinlerinin de ilgi odağı oldu. Mahalle sakinleri de görmeye geldikleri yaban domuzunu, yiyecek verip besliyor.

Yaşar ANTER/BODRUM(Muğla), (DHA)

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.