Yıldız Çağrı Atiksoy'dan sevgilisi Berk Oktay'a destek

Berk Oktay, 2016 yılında Merve Şarapçıoğlu ile evlenmiş, geçen şubat ayında da olaylı bir şekilde boşanmıştı. Yıldız Çağrı Atiksoy, sevgilisi Berk Oktay’a dün Instagram’dan destek verdi...

24 Aralık 2020, Perşembe 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Berk Oktay, 2016’da evlenip geçen şubatta olaylı şekilde boşandığı Merve Şarapçıoğlu’nu, mühtehcen fotoğraflarını paylaşmakla suçlamıştı.

Önceki gün görülen davada eski eşinin ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılmasına karar verilmişti. Berk Oktay da “Davayı geri çekmem için tehdit edildim. Ama geri adım atmadım. Allah’a çok şükür adalet yerini buldu. Bugün soyadımın bütün namusu temizlendi” diye konuşmuştu.

Sevgiliden destek

Sevgiliden destek

Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilisi Berk Oktay’a dün Instagram’dan şu sözlerle destek verdi:

Yaşadığın onca sıkıntıyı, onca tehdidi önce set, sonra hayat arkadaşın olarak o kadar iyi biliyorum ki.

18 yıllık kariyerinin, atılan iftira ve karalamalarla bitirilmesini göze alarak davandan vazgeçmediğin, hakkını ve şerefini korumak adına sonuna kadar savaştığın için seninle gurur duyuyorum. Bu sadece buz dağının görünen kısmı... Senin adamlığına laf eden birini Allah’a havale edelim.

İddiaları yalanladı

İddiaları yalanladı

Yıldız Çağrı Atiksoy’un bu sözleri üzerine bir takipçisi “Benim hatırladığım ise tam tersi. Sizin, Berk ile haberiniz çıkmış ve yalanlamıştınız. Benim arkadaşım, eski kocamla birlikte olsa çılgına dönerdim. Merve ile takipleşiyordunuz. Kendini Merve’nin yerine koy; kandırılmış hissetmez misin?” yorumunu yaptı.

Yıldız Çağrı Atiksoy şu karşılığı verdi:

Öncelikle bu, yalan bilgi. Ömrümde sadece 2 defa karşılaştığım ve merhaba bile demediğim biriyle arkadaş olamam! Bahsettiğiniz şekilde bir takipleşme hiçbir zaman olmadı!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçin Terzioğlu’nun yatak pozuna övgü yağdı