Yıldız Tilbe: Gün doğmadan neler doğar, belki Bill Gates geberir

Dün yaptığı bir açıklamada “Ne aşı, ne çip, ne HES. Kabul etmiyorum.” diyerek tepki toplayan Yıldız Tilbe yine Twitter'da ilginç bir açıklamaya imza attı. Tilbe, bu sefer de "Gün doğmadan neler doğar, belki Bill Gates geberir" diye yazdı.

03 Aralık 2020, Perşembe 11:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çin’den ithal edilen ilk aşıların önümüzdeki aydan itibaren Türkiye’de de başta sağlık çalışanları olmak üzere uygun görülen kişilere yapılmaya başlanacağını açıklandı.

Aşı açıklamasının ardından Yıldız Tilbe beklenmedik bir çıkış yaparak “Devlet beni bir suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir. Adımı, ülkemi, soyumu, kan grubumu ben seçmedim. Bunun dışında devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz. Ne aşı, ne çip, ne HES. Kabul etmiyorum. Ben devlet için değil devlet benim içindir.” demişti.

Tilbe, bu kez de "Hepimiz aynı durumdayız, dünyada bir sürü insan huzursuz, en azından moralimizi bozmayalım, aklın yolu birdir. Birçok ülke yaptırımları kaldırdı, sakin olalım, endişe iyi bir şey değil insan için. Gün doğmadan neler doğar, belki Bill Gates geberir ne biliyim Allah bilir" dedi.

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, yıllardır dünyayı saracak bir salgından korktuğunu sık sık yineliyordu. ABD Başkanı Donald Trump'ın eski danışmanı Roger Stone, geçtiğimiz aylarda corona virüs salgınını Bill Gates'in yaratmış olabileceğini öne sürmüştü. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Öztekin: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı?