Yıldız Tilbe Umre'den fotoğraf paylaştı

Her yaptığı ile olay olan Yıldız Tilbe uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Umre'ye giden Yıldız Tilbe, Mekke'den fotoğraflar paylaştı

21 Kasım 2016, Pazartesi 17:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Yıldız Tilbe'nin Umre'ye gittiği ortaya çıktı

FOTOĞRAFLARINI TWİTTER'DAN PAYLAŞTI

FOTOĞRAFLARINI TWİTTER'DAN PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabından mesajlar da yayınlayan Yıldız Tilbe şunları söyledi: Evet dünyanın en güzel en özel şehrindeyim. Mekkedeyim çok şükür. Allah isteyen herkese hepinize nasip etsin inşallah. Buralar 33 derece sıcacık her anlamda. Valla buralara gençken gelmek lazım. Benim yaşlarda gelince geç geldiğini anlıyo, keşke daha önce gelseydim diyo yaşıyo insan. Burda dünyanın her yerinden, her renkte her boyda her dilde her çeşit insan var. Hepsinin amacı dileği aynı.

"EMEKLİ OLMAYA YAKIN HACI OLUCAM"

"EMEKLİ OLMAYA YAKIN HACI OLUCAM"

Hepsi aynı kapıya gelmiş. Görmeyen birine güneşin sarısı ağacın yeşili gülün kırmızı yaprağını ayın ışığını ne kadar anlatabilirsek bende o kadar anlatabilirim buraları görmelisiniz, anlatılır gibi değil. Yaşamalısınız buraları ki anlamış olunsun inşallah Allah, isteyen herkese nasip etsin dicem. Kendimi eşsiz hissediyorum hislerimin eşi yok olamaz.

Aklıma gelene gelmeyene hepinize hepimize dua ettim valla, Allah sizinde dualarınızı kabul etsin kimin duası kabul olur Allah bilir. Emekli olmaya yakın Hacı da olcam İnşallah.

Burda Arap tvsinde Fahriye Evcen dizisi oynuyo şu an duygulandım

Burdan tabiki çeşitli hediyeler getircem incik boncuk hurma gibi, artık nasip kiminse onun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Billie Eilish, verdiği pozlarla tarihe geçti