Yılmaz Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar bir araya geldi

Yönetmenliğini ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı Organize İşler Sazan Sarmalı filminin özel gösterimi Beyoğlu'nda özel bir mekânda gerçekleştirildi. Filmin oyuncuları ve çok sayıda ünlü isim özel gösterimi izledi. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman da filmin oyuncularını yalnız bırakmadı

01 Şubat 2019, Cuma 10:49 Son Güncelleme:
A A

Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Yılmaz Erdoğan, “Bu film yaparken de çok emek isteyen bir işti ama çıkarırken daha çok yorulduk. Özelliklede son 45 gün.

Böyle olunca da sadece bir film olmaktan çıktı Organize İşler. Türk Sineması diğer filmlerle beraber önemli bir eşikten geçti. Bundan sonraki 100 yılı etkileyecek kadar önemli, yasal bir değişikliğe vesile oldu” dedi.

'BU GECE ORGANİZE İŞLERİN GECESİ'

'BU GECE ORGANİZE İŞLERİN GECESİ'

Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Mahsun Kırmızıgül ile beraber film yapmak istediğini dile getiren Şahan Gökbakar da “Çok önemli bir yasa çıktı. Hem Kültür Bakanlığı hem Cumhurbaşkanlığı nezdinde çok önemli adımlar atıldı. Ama bu gece Organize İşler gecesi… Bu filmler, hepimizin filmleri. Şirketler, bütçeler farklı olabilir ama filmler hepimizin filmleri. Yıllardır herkes, bizi izleyen seyircileri güldürmek için çabalıyor” ifadelerini kullandı.


Mahsun Kırmızıgül, “Bu gece Organize İşlerin gecesi. Ben bu dayanışmayı seviyorum. Hepimiz çok eğlendik, çok iyi çekilmiş. Oyunculukları çok iyi… Hepimizin yolu açık olsun” dedi.

Belçim Bilgin de filmle ilgili, “İstanbul’un başrollerde olduğu, performansların çok yüksek olduğu, çok güzel bir film olmuş. Bu kadar mevzu üzerine çıktı. Hepimiz için hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Bensu Soral ise, “Bu olaylardan sonra iyice beklenen bir film oldu. İnsanlar izlediği zaman beklediklerine değmiş bir film olacak” ifadelerini kullandı.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Arda Turan'dan Aslıhan Doğan'a hediye: Hamza'yı bileğinde taşıyor...