Yılmaz Morgül'ün itirafı Survivor'a damga vurdu

Yılmaz Morgül, Survivor 2016'nın final gecesinde Alzheimer hastası annesinin programı izleyerek konuşmaya başladığını söyledi. Acun Ilıcalı'ya da teşekkür eden Morgül, Rising Star yarışmasındaki hedeflerini açıkladı

01 Temmuz 2016, Cuma 11:19
A A
Yılmaz Morgül'ün itirafı Survivor'a damga vurdu

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül, Survivor 2016'nın final gecesinde yaptığı konuşmasında Acun Ilıcalı’ya teşekkür ederek bu yarışmanın kendisi için ne ifade ettiğini açıkladı.

Morgül, jüri üyeliğini üstleneceği TV8 ekranlarının yeni yarışması Rising Star sayesinde yeni isimleri müzik dünyasına kazandırmak istediklerini söyledi.

Morgül, “Artık bizler, bu isimdeki sanatkârlar bundan sonra Türkiye'nin sanatçılarını Rising Star’da yetiştireceğiz. Çok yeni isim ve sanatkârları yetiştireceğiz.” dedi.

"ANNEM SURVİVOR'DA BENİ İZLEYEREK KONUŞMAYA BAŞLAMIŞ"

Morgül, Survivor 2016 yarışması konusunda Ilıcalı’ya teşekkür ederek şunları söyledi:

“Ben Survivor’a gitmeden önce annem hastalanmıştı. Alzheimera yakalanmıştı. Doktorlar benim oradaki mücadelemle, kimliğimle anneme yardımcı olacağımı düşünmüşlerdi. Benim Alzheimer olan annem Survivor’da beni izleyerek konuşmaya başlamış. Bunun mutluluğu hiçbir şeyle ölçülemez. Survivor’a bu yüzden çok şey borçluyum.”

 


 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...