Yoğun istek üzerine Tarkan konserlerine iki gün daha eklendi

Yoğun istek üzerine Tarkan konserlerine iki gün daha eklendi

Haziran'da yeni albümü '10'u çıkaran Tarkan, Temmuz'da Harbiye Açıkhava'da 7 konser vermişti. 6-8-9 Eylül'de yine Harbiye'de sahneye çıkacağı açıklanan Tarkan'ın tüm biletleri yine tükendi. Tarkan hayranlarından gelen yoğun istek üzerine 11 ve 12 Eyül'de de konser verecek

11 Ağustos 2017, Cuma 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören yeni albümü '10'nun ardından Tarkan, temmuz ayında her biri birbirinden coşkulu geçen Harbiye Açıkhava konserlerinde sevenleriyle buluştu.

Tarkan, yoğun istek üzerine Harbiye Açıkhava'daki konser maratonuna eylül ayında da devam edecek.

Geçen günlerde açıklanan ve biletleri satışa çıkar çıkmaz tükenen konserlere iki gece daha eklendi. İlave günlerle Tarkan, 6-8-9-11-12 Eylül tarihlerinde, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşacak.

EŞİNE 800 BİN LİRALIK HEDİYETarkan bu yaz verdiği ve vereceği konserler, yeni albümü '10'un gelirleri ve Turkcell'den aldığı reklam parasıyla cebine toplam 34 milyon TL koyacak.

Tarkan geçen hafta eşi Pınar Dilek'e 800 bin TL'ye son model siyah bir range rover cip aldı. Kısa bir süre önce de 200 bin TL'lik yüzük hediye etmişti.


Tarkan'ın yaz kazancı 32 milyon TL

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Karahan, karavan pozuyla mest etti