Yol Arkadaşım 2 filminin galası izdihama neden oldu

Başrollerini İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un paylaştığı Yol Arkadaşım 2'nin tanıtımı Bursa'da bir AVM'de yapıldı. Tanıtımın ardından Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak AVM'deki sinema salonlarına girerek seyircilerle sohbet etti

A A

Başrollerini İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un paylaştığı "Yol Arkadaşım 2"nin vizyona girdi.

Film tanıtımı için Bursa'ya gelen Koç ve Büyükak buradaki izleyiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı.


Bir AVM'de gerçekleştirilen galada izdiham yaşanırken, seyircilere filmleri ile ilgili açıklamalarda bulunan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç daha sonra tüm sinema salonlarını gezerek hayranlarıyla buluştu.

'GİŞEDEN GÜZEL HABER ALIYORUZ'

'GİŞEDEN GÜZEL HABER ALIYORUZ'

Basın mensuplarına konuşan İbrahim Büyükak, "İstanbul'da galamız çok güzel geçti, önce Eskişehir daha sonra Kütahya'da gösterimler yaptık. Seyircinin çok yüksek reaksiyonu var. Çok mutluyuz o yüzden şu an gişeden de güzel haberler alıyoruz. Her şey çok güzel gidiyor, şimdi de memleketimize geldik. Bursa'dayız seyircimiz ile beraber burada da izleyeceğiz. Merak ediyoruz yorumlarda çok güzel geliyor inşallah burada da güzel yorumlar alacağız" dedi. 

'4 SALONUN HEPSİ DOLU'

'4 SALONUN HEPSİ DOLU'

Bursa'da rekor kırdıklarını belirten Oğuzhan Koç ise, "Bursa'da filmin rekorunu kırdık şu anda 4 salonun hepsi dolu. Eğlenceli bir film yaptık. Galada bunu teyit ettik. Kütahya ve Eskişehir'de de seyircili izlemeler durağı yaptık. Herkes çok beğendi. Bu günde memleketteyiz inşallah Bursalılar sever biz de daha fazla film yapmaya devam ederiz" diye konuştu. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian, eşi Kanye West'in Trump'la görüşmesinden sonra tehdit edildiğini söyledi