Yonca Evcimik yıllar sonra anlattı: Süleyman Demirel 45 dakika bekledi

90’lı yıllara damga vuran Yonca Evcimik, eski eşi Harun Özakıncı ile evlenirken nikah törenine dair bir anısını anlattı. Türkiye’nin 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in nikah şahidi olduğu törenle ilgili dikkat çeken bir ayrıntı paylaştı.

30 Ekim 2021, Cumartesi 11:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yonca Evcimik, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan 'Dur Bi Dinle' adlı programa konuk oldu. Ünlü şarkıcı, 1994 yılında Harun Özakıncı ile yaptığı evlilikten bahsetti.

Harun Özakıncı ile 1994-1997 yılları arasında evli kalan Evcimik, nikah günüyle ilgili bir anısını paylaştı: Süleyman Demirel ‘sen evlenince şahidin olacağım’ derdi...

"Düğünü Etiler’de yaptık. Süleyman Bey benim şahidim, eski İstanbul Valisi Hayri Kozakçıoğlu da Harun’un şahidiydi. Nikah memurunu bekliyoruz, ortada yok..."

Evcimik, geçtiğimiz şubat ayında Harun Özakıncı'nın YouTube kanalına konuk olmuştu. Şarkıcı, eski eşi ile geçmişteki anılarından bahsederken itiraflarda da bulunmuştu.

58 yaşındaki popçu, bir dönem Özakıncı'nın saçını oksijenli su ile zorla açtığını dile getirmişti. Programın bir bölümünde eski fotoğrafları yayınlayan Özakıncı'ya tepki göstermişti.

Evcimik, "Sen kendi kıymetini bilemedin, kusura bakma! Entel dantel işlerle uğraştın."

"Yok yönetmen olayım... Manken olsaydın daha iyiydi. Amma çok reklamını yaptın" sözleriyle, eski eşine takılmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oğuzhan Koç'tan 'Squid Game' açıklaması