Yönetim kararını verdi: Volkan Demirel ile yollar ayrılıyor

Sezona çok kötü bir başlangıç yapan ve yediği hatalı gollerle hede adam haline gelen Volkan Demirel için Fenerbahçe yönetimi ortak bir karar aldı.

11 Eylül 2017, Pazartesi 11:11
A A
Yönetim kararını verdi: Volkan Demirel ile yollar ayrılıyor
Süper Lig maçlarında üst üste hatalı goller yemesinden dolayı F.Bahçe'nin puanlar kaybetmesine neden olan Volkan Demirel ile yollar ayrılıyor.  Son olarak Başakşehir karşılaşmasında da kötü bir performans sergileyen ve taraftar tarafından ıslıklanan Volkan Demirel'in ayrılma kararını aldığı belirtildi.


YÖNETİM OPSİYONU KULLANMAYACAK


Sarı-Lacivertli Yönetim de 36 yaşındaki file bekçisi ile yapılan sözleşmedeki 1 yıllık opsiyonu kullanmayı düşünmüyor. Volkan Demirel, 40 yaşına kadar F.Bahçe'nin kalesini korumayı hedeflediğini dile getiriyordu.


YÖNETİM 'KAL' DEMİŞTİ


Geçtiğimiz sezonun bitimiyle birlikte eşi ile birlikte Amerika'ya giderek kariyerini orada devam etme kararı alan Demirel, Sarı-Lacivertli Yönetimin, 'kal' ısrarı sonrası 1+1 yıllık sözleşme imzalamıştı.  Yaşanan bu olumsuz gelişmeler sonrası tecrübeli file bekçisi Amerika hayalini sezon sonunda gerçekleştirecek. 
 

"BEN OLSAM BEN DE PROTESTO EDERDİM"


Volkan Demirel, Sarı-Lacivertli taraftarların kendisine yönelik tepkisi ile "Kötü bir performans sergilediğim doğru. Protesto etmekte haklılar. Ben de taraftar olsam kendimi protesto ederdim" degerlendirmesinde bulunmuştu.


13 MAÇTA 20 GOL YEDİ


Fenerbahçe formasıyla 16. sezonu geçiren Volkan Demirel, son 13 resmi maçı da gol yemeden tamamlayamadı.  Kalesini son olarak 23 Nisan'da G.Saray'la oynanan derbi maçta gole kapatan tecrübeli file bekçisi, daha sonra oynanan 13 maçta kalesinde 20 gol gördü. 36 yasındaki file bekçisi, geçtigimiz sezon 42 maçta forma giydi. Bu sezon altı maçta görev aldı. F.Bahçe'nin kariyeri boyunca toplamda 466 kez sahaya çıktı. (Akşam)


 

Sıradaki haber yükleniyor...