Yönetmen Fethi Bayram ile Hazal Başlangıç evlendi

Atv'nin fenomen dizisi 'Kuruluş Osman'ın yönetmeni Fethi Bayram ile meslektaşı Hazal Başlangıç, Ataşehir'de dünyaevine girdi./Mesut Yılmaz

16 Ağustos 2020, Pazar 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ataşehir Metropol AVM'nin içinde bulunan Das Das'da düzenlenen Fethi Bayram ile Hazal Başlangıç'ın nikah töreni, hijyen ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde düzenlendi.


Bir hayli heyecanlı ve mutlu olan iki yönetmenin nikah şahitliklerini; Efgan Rende, Metin Günay, Didem Balçın ve Nazım Yiğit Günay üstlendi.


'Nerede evlendiğinizin, nasıl evlendiğinizin önemi yok'

'Nerede evlendiğinizin, nasıl evlendiğinizin önemi yok'

Düğünün ev sahipliği yapan Das Das'ın kurucularından Didem Balçın da düğüne katılan isimler arasındaydı. Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Balçın, "Düğünümüzü yurt dışında yapma planımız vardı, olmadı. Sonra anladım ki en önemlisi iki insanın mutluluğu. Nerede evlendiğinizin, nasıl evlendiğinizin önemi yok. Sağlık ve mutluluğu pandemi sürecinde daha çok anladık. 37 yaşında iki insan evde olunca daha iyi anladık. Sohbet edeceğiniz, muhabbet edeceğiniz ve hayatı paylaşabileceğiniz biriyle olmak çok önemli" dedi.

'Kuruluş Osman'da rol alan Saruhan Hünel ve Ragıp Savaş, düğün öncesi kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.


Savaş, "Dizi başlamadan önce bize dünya nüfusunun yarısı, yani 4 milyar kişinin diziyi izlediğini söylemişlerdi. Şaşırmıştık doğrusu ama şimdi nasıl bir kitleye sahip olduğunu ve televizyon tarihinin en iyi projesi olduğunu daha iyi anlıyoruz" dedi. Saruhan Hünel ise "Dünyanın dört bir yanından mesajlar alıyoruz. Birçok projede yer aldım ama böyle bir kitle ilk kez görüyorum. Yakın zamanda güzel bir projeyle tekrardan ekranlarda olacağım" şeklinde konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (16 Ağustos 2020)