Yumruk atıp şişmesin diye salatalık verdi

Taksiciye yumruk attı, kaçarken bir de salatalık verip "Şişmemesi için gözüne sürersin" dedi

18 Mayıs 2013, Cumartesi 20:49
A A
Yumruk atıp şişmesin diye salatalık verdi

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, bindiği taksinin 28 yaşındaki şoförü İlhan Yalçın’a yumruk atan bir kişi, kaçarken, “Bu da sana hediyem olsun. Şişmemesi için gözüne sürersin" diyerek, salatalık verdi. Polis, Yalçın’ı darp eden kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Taksici İlhan Yalçın, bugün saat 00.30 sıralarında Turban Mevkisi’nden 30-35 yaşlarında bir erkek müşteri aldı.

Yalçın, müşterisini yaklaşık 7 kilometre mesafedeki Pamukkale Meydanı’na getirdi.

Yalçın ile müşterisi arasında 23 lira tutan taksi metre ücreti nedeniyle tartışma çıktı. Taksiden inen ikilinin tartışması dışarıda da devam etti. Tartışmanın uzamasına sinirlenen müşteri, Yalçın’a 10 lira uzatıp, “Bu sana çok bile deyip, sağ gözünün üzerine bir yumruk attı. Neye uğradığını şaşıran Yalçın, yere düştü. Yerdeki Yalçın’a bir salatalık uzatıp, “Bu da sana hediyem olsun. Şişmemesi için gözüne sürersin' diyen müşteri, koşarak kaçtı.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen polis ekipleri tarafından Marmaris Devlet Hastanesi’ne götürülen taksici Yalçın, ayakta tedavi edildi.

Tedavisinin ardından Çarşı Polis Merkezi’ne giden Yalçın, kendini darp eden müşterisinden şikayetçi oldu. Polis, eşkali belirlenen müşterinin yakalanması için çalışma başlattı.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bir anda etrafını sarıp fotoğraflarını çektiler