Zalim istanbul 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Zalim istanbul 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Zalim İstanbul 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Şeniz ile Ceren restleşmesi gerçekleşirken Cenk'ten Cemre'ye büyük bir sürpriz geliyor.

12 Nisan 2019, Cuma 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Zalim İstanbul 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul yeni bölümde Şeniz, Ceren'i Cenk'e değil Nedim'e layık görürken Ceren'den Şeniz'e gözdağı geliyor. Cenk ise büyük bir sürpriz hazırlarken Cemre ona gözü kapalı şekilde "Ben Sende Tutuklu Kaldım" performansı sergiliyor. 

Öte yandan Agah, Seher'den özür diliyor. Seher ise büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cenk ile evleneceğini düşünen Ceren, Şeniz'in karşısına çıkar. Karaçay ailesinin gelini olacağını düşünürken, Şeniz'in Nedim'i göstermesiyle yıkılan Ceren hırs yapar ve planlar kurmaya başlar. Diğer taraftan Cenk'in Cemre'ye olan ilgisi devam eder. Bu durum özellikle Ceren'i üzse de Şeniz tarafından da hoş karşılanmaz. Şeniz, Cenk'i Cemre'den uzak durması konusunda uyarır. Onun kız kardeşi gibi olmadığını da özellikle belirtir. Diğer taraftan Cemre ve Ceren de karşı karşıya gelir. İki kız kardeş için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Agah ise Seher'den yaptıkları için özür diler. Seher bu durum karşısında oldukça şaşırır.

Ceren'in planları neler? Cenk ve Cemre arasında neler olacak?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (28 Şubat 2020)