"Zalim İstanbul" dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı

Yakında Kanal D’de başlayacak olan “Zalim İstanbul” dizisi hem hikayesi hem de güçlü kadrosuyla şimdiden büyük merak uyandırdı

15 Mart 2019, Cuma 21:22 Son Güncelleme:
A A
'Zalim İstanbul' dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in rol aldığı “Zalim İstanbul” yakında izleyiciyle buluşacak. 

Dizi, Antakya’dan İstanbul’a uzanan heyecan dolu bir yolculuğu ekrana getirecek. “Zalim İstanbul”, Antakya’da üç çocuğu ve kayınvalidesi ile yaşayan Seher ile lojistik sektörünün devlerinden Agah Karaçay’ın yolunun kesişmesiyle başlayan olaylar zincini konu alıyor. Karaçayların dışarıdan görünen güçlü ve ihtişamlı yaşamının ardındaki tehlikeli sırlar, Seher’in ailesi ile beraber Karaçay Köşkü’ne adım atmasıyla yaşanacak olanlar, milyonları ekrana bağlayacak.

İLK FRAGMAN YAYINDA

Zalim İstanbul dizisinin 1. Bölüm Fragmanı yayında! Bir yanda kendini bir oyunun içinde bulan Seher, diğer yanda oyunun kurallarını koyan Karaçay Ailesi... Kesişen bu yolda kim daha masum, kim daha cesur?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e: Dön artık