Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? İşte yeni sezondan ilk kareler…

Eylül ayında 10’uncu bölümüyle kaldığı yerden ekrana gelmeye devam edecek Zalim İstanbul’un, sezon finali heyecan dorukta bitmiş; Karaçay Köşkü’nde fırtınalar esmişti. Peki, Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Firar eden Nedim ve Cemre’nin akıbeti ne olacak? Köşkteki sırlar ne zaman ortaya çıkacak? Nedim iyileşecek mi? İşte Zalim İstanbul’un yeni sezonundan ilk kareler…

02 Eylül 2019, Pazartesi 10:46 Son Güncelleme:
A A
Zalim İstanbul'un yeni sezonundan ilk kareler…

Zalim İstanbul'un yeni sezonundan ilk kareler…

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un yeni sezon tanıtımı Kanal D’de yayınlandı. İlk tanıtım nefesleri kesti!

Dizinin hayranlarının merakla beklediği tanıtım, büyük heyecan yarattı. Zalim İstanbul, Karaçay Köşkü’nde geçen tanıtım filmiyle yeni sezonda da iddialı olduğunun sinyallerini verdi.

Cemre, Nedim için delice bir karar vermiş, birlikte kaçmışlardı. Firar eden Nedim ve Cemre’nin akıbeti ne olacak?Nedim iyileşecek mi?

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizi, Eylül ayında 10’uncu bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Usta oyuncuların yanı sıra genç ve başarılı oyuncuları da kadrosunda barındıran, her bölümünde nefes kesen olaylara sahne olan Zalim İstanbul’da sırların ne zaman ortaya çıkacağı merakla bekleniyor.

Zalim İstanbul, yeni sezonda pazartesi akşamları Kanal D’de!

Sıradaki haber yükleniyor...