Zebra deseninin hak ettiği değeri görmediğinin 8 ispatı

Zebra deseni nasıl kombinlenir? Muhtemelen bunun üzerine hiç düşünmediniz bile. Çünkü biz, zebra deseninin leopar desen kadar ilgi görmediğini düşünüyoruz. Zebra desenini yeterince kullanmamak, böyle güzel bir desene yapılabilecek en büyük haksızlık. Bu listeden sonra, belki de çıkar zebra desenli bir kıyafet alırsınız. Umutlarımız o yönde. İşte zebra deseninin hak ettiği değeri görmediğinin 8 ispatı!

13 Ağustos 2020, Perşembe 16:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Başta parti deseniydi

Başta parti deseniydi

Siyah beyaz çizgilerin farklı bir havası olan zebra desenleri, seksenli yılların parti kıyafetleri ile giyiliyordu. Eksantrik stillerin vazgeçilmezi olan zebralar, uzun bir süre stil ikonlarının sokak stillerini süsledi.

Tek renk kombinlerde daha başarılı

Tek renk kombinlerde daha başarılı

Neonlar ve canlı renkler ile kombinlemekten kaçınmanız gereken zebra deseni, kendini monokromatik tarzlarda daha iyi gösteriyor. Siyah bir pantolon ile zebra desenli bluz veya kot-tişört stili ile kombinlediğiniz zebra desenli bir ceket gibi..

Sokak stilinde

Sokak stilinde

Yaya geçidinden zebra desenli elbiseyle geçtiğinizi düşünün. Daha güzel bir sokak stili fotoğrafı olabilir mi? Leopar desenin yerini almaya hazırlanan zebra, sokak stilinde sıkça görünüyor.


Başroldesiniz

Başroldesiniz

Enerjik ve sade, hareketli ve çekici, egzotik ve renkli… Tüm ortamların başrolünde kolayca yer alabilecek bir dokunuştur zebra desen. 


Sadece siyah beyaz değil

Sadece siyah beyaz değil

Zebra deyince aklınıza sadece siyah ve beyaz gelmesin. Bu renklerle aranız pek iyi değilse farklı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Plajda da ideal

Plajda da ideal

Eğer plajda ve havuz başında gördüğünüz tekdüze ve aynı bikinilerden sıkıldıysanız zebra desenini bir değerlendirin deriz.

Giymeye cesareti olmayan aksesuar olarak kullansın

Giymeye cesareti olmayan aksesuar olarak kullansın

Zebra deseni büyük bir desendir. Bu bir gerçektir. Eğer zebra gibi büyük bir deseni taşımak konusunda çekinceniz varsa, ayakkabı veya çantada kullanabilirsiniz.

Zebra deseniyle fark edilirsiniz

Zebra deseniyle fark edilirsiniz

Zebra deseni diğer vahşi desenler kadar sık kullanılmadığı için girdiğiniz bir ortamda hemen fark edilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlham alacağınız en iyi 10 kot ceket kombin önerisi