Zerrin Özer: Ben aşksız yaşayamam

Kendisinden 27 yaş küçük Murat Akıncı ile nikah masasına oturan Zerrin Özer, nikahtan sadece 36 saat sonra boşanma kararı almıştı. Özel hayatına dair açıklamalarda bulunan Özer, "Ben aşksız yaşayamam" dedi.

21 Ağustos 2021, Cumartesi 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zerrin Özer (61) iki yıl aşk yaşadığı, kendisinden 27 yaş küçük Murat Akıncı (34) ile 16 Haziran 2019’da evlenmişti.

Sürpriz evlilik sonrası Murat Akıncı’nın eski sevgilileri, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanıp "Murat Akıncıbizi dolandırdı" iddiasında bulunmuştu.

Akıncı'nın babasının flaş çıkışından sonra telefonla yayına bağlanan Özer, “Boşanmaktan vazgeçmiştim ama babasını dinleyince kararımı değiştirdim. Bu konuşmadan sonra bitmiştir. Büyük bir şok içerisindeyim. ‘Üzgünüm’ demiyorum, çok sinirliyim. Aldatılmak korkunç bir şey. Ben hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. 1,5-2 sene önce tanıştım, benden bir şey istemedi. Bana ‘Babam öldü’ demişti” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü şarkıcı, basına yansıyan 'dolandırıcılık' iddiaları nedeniyle düğünün üzerinden bir gün geçmeden boşanma kararı almıştı.

Zerrin Özer, önceki akşam Ulusal Model Yarışması’nda Aslı Turanlı ile birlikte jüri koltuğuna oturan şarkıcı, özel hayatına dair şunları söyledi...

Şu anda kalbim boş. İnsan biraz üzüntüsünü yaşamalı. Ama kalbimi kapatmadım, aşksız yaşayamam zaten.

Hakan KIRASLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eypio: Mikrofon tutmayı unuttum