Zeynep Nazlı Kayı nikahtan bir ay sonra bakın ne yaptı!

9 Ekim'de Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Zeynep Nazlı Kayı sosyal medya hesabında bazı değişiklikler yaptı.

09 Kasım 2021, Salı 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aralık 2020'de evlilik yolunda ilk adımı atan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çift, 3 Eylül tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili'nin ani vefatı nedeniyle ertelemişti. Cemiyet dünyasının gözde çifti, acı haberden tam kırk gün sonra sessiz sedasız bir şekilde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturmuştu.


Törene yakın çevrelerini davet eden Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı, nikah töreninin ardından sosyal medya hesaplarından mutluluklarını paylaşmıştı.


Nikah sonrasında balayına çıkan çiftten Hacı Sabancı, nikah töreninde çekilen fotoğrafa "Karımla tanışın" notunu eklerken Kayı da "Kocamla" ifadesini kullanmıştı.

Balayını Meksika'da geçiren ünlü çiftten Nazlı Kayı, nikahtan bir ay sonra 254 bin takipçisi bulunan Instagram hesabını "Zeynep Nazlı Sabancı" olarak değiştirmesi dikkat çekti.


Öte yandan sosyetik güzelin nikah töreninde giydiği straplez tüy detaylı gelinliğin fiyatı çok konuşulmuştu. Kayı'nın nikah töreninde giydiği Oscar de la Renta imzalı gelinliğin yaklaşık fiyatı 12.000 dolar yani 107.720 TL olduğu iddia edilmişti.


Sürpriz bir şekilde ekim ayında dünyaevine giren Nazlı Kayı-Hacı Sabancı çiftinin en geç önümüzdeki eylül ayında görkemli bir düğün töreni yapması bekleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lerzan Mutlu'dan Hülya Avşar yorumu