Zeynep Tandoğan'dan Hazım Körmükçü açıklaması

Zeynep Tandoğan'dan Hazım Körmükçü açıklaması

Hazım Körmükçü ile boşanan Hilal Özdemir gündeme bomba gibi düşmüştü. Özdemir "Yardım için Kızılay'a başvurdum" diyerek ağlamıştı. Bu olaydan sonra Hazım Körmükçü'nün eski nişanlısı Zeynep Tandoğan açıklama yaptı.

25 Mayıs 2020, Pazartesi 11:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Hazım Körmükçü ile boşanan Hilal Özdemir, 2. Sayfa programına görüntülü olarak bağlanarak nafakası yatmadığı için aylardır ekonomik güçlükler çektiğini anlatırken gözyaşlarına boğulmuştu. Bunun üzerine Hazım Körmükçü'nün eski nişanlısı spor spikeri Zeynep Tandoğan, sosyal medya hesabından açıklama yaparak ünlü oyuncuyla ilişkisinin aylar önce bittiğini açıkladı.

Tandoğan Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Hazım Körmükçü ile nişanlılığımız aylar önce sonra ermiştir. Ancak, bu sabah basında çıkan haberler sonrası bana yöneltilen sorular bu açıklamayı yapma zorunluğu doğurmuştur" ifadelerini kullandı.

Hazım Körmükçü ve Hilal Özdemir olaylı bir şekilde boşanmıştı. Hazım Körmükçü, 14 yıllık evli olduğu şarkıcı Hilal Özdemir’den ayrıldıktan sonra 2016 yılında Zeynep Tandoğan’la ilişki yaşamaya başlamıştı.

Zeynep Tandoğan’la da sorunlar yaşayan Körmükçü daha önce sevgilisine şiddet uygulamıştı. Kanlar içinde kalan spiker, polisi arayarak şikayetçi olmuştu. Zeynep Tandoğan ve sevgilisi daha sonra ise barışmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nesrin Cavadzade'den esprili paylaşım