10 adımda Jake Gyllenhaal'un sokak stili

Jake Gyllenhaal yıllar geçtikçe popülaritesi azalanlardan değil, giderek daha ünlenen oyunculardan oldu. Jake Gyllenhaal filmleriyle olduğu kadar tarzıyla da dikkat çekmeyi başardı. Genellikle sade ama kendini gösteren kombinler tercih eden oyuncu, vücuduna da iyi bakıyor. Jake Gyllenhaal'a bakarak sokak stili konusunda ilham almak isteyenler için bir liste oluşturduk. İşte 10 adımda Jake Gyllenhaal'un sokak stili!

23 Temmuz 2020, Perşembe 17:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jake Gyllenhaal burada hiç de öyle macera aramamış. Koyu renk kotunu ve siyah bisiklet yaka kazağını geçirdiği gibi üstüne, atmış kendini sokağa. Kombinin starı kim diye sorarsanız, elbette güneş gözlükleri! Kombinin sadeliği sayesinde gözlük öne çıkmış.

Diğer kombninde sadeliği nedeniyle çok da öne çıkmayan Jake Gyllenhaal, bu sefer korkmadan parlak bir bomber ceket giyme cesaretini göstermiş. Çok da yakışmış!

Jake'in har vurup harman savurmadığını bir önceki kombinde giydiği bomber ceketini elinde tutmasından anlayabilirsiniz. yine harika güneş gözlükleri ve muhteşem omuzlarını ortaya çıkaran ince bir triko!

Jake Gyllenhaal sokak stilinde sıklıkla eşofman parçaları kullanıyor. Bunda fit kalmak için spor salonunu aksatmamasının etkisi de olabilir elbette. Ancak casual tarzlar olduğu kadar spor stili de çok yakışıyor kendisine.

Jake Gyllenhaal, Hollywood'un pek çok starının tersine, köpeğini kendisi gezdirenlerden. Köpeğini gezdirirken en güzel eşofmanlarını giyip koşmayı da ihmal etmiyor. Emily Ratajkowski de köpeğini kendisi gezidirmeyi sevenlerden biri. Ratajkowski'nin köpek gezidirken yakaladığı şıklığı göz atmaktan için tıklayın.

Yine aşırıya kaçmayan ve jilet gibi olmayı başaran bir Jake Gyllenhaal. Böylesine sade ve net bir kombinle ister iş toplantısına, ister kahve içmeye, ister akşam oturmasına her yere gidebilirsiniz.

Jake Gyllenhaal'un bu kombini biraz uğraş gerektirmiş gibi duruyor. Üşenmeden ciddi ciddi tonsürton yapmış. Çok da başarılı olmuş.

Evet, batik modasına bu sene Jake Gyllenhaal da uymuş. Batik ürünler doğru şekilde kombinlenirse çok modern dokunuşlar elde edilmesini sağlıyor. Eğer siz de kendi batiğinizi kendiniz yapmak istiyorsanız tıklayın.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Amerikan Müzik Ödülleri 2020 gecesinden bize kalanlar: Ünlülerin stilleri, makyajları ve partnerleri