3 yıldır futboldan uzak olan Veli Kavlak pes etmiyor

Omzundan geçirdiği sakatlığın ardından yanlış ameliyat nedeniyle çok uzun süre sahalara dönemeyen Veli Kavlak'tan haber var. Veli, iyileştikten sonra yeniden sahalara dönmek istediğini açıkladı.

01 Nisan 2020, Çarşamba 12:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2011 yılında Avusturya'nın Rapid Wien takımından Beşiktaş'a transfer olan Veli Kavlak, 7 yıllık Beşiktaş kariyerinin ilk dönemlerinde oldukça parlak bir grafik çizmişti.

2015 yılında kariyer zirvesini yaşayan ve piyasa değeri olarak 7 milyon euro gibi değerlere ulaşan Veli, omzundan yaşadığı sakatlıktan sonra bir daha topa dokunamadı. Yanlış ameliyat kurbanı olan Veli Kavlak, 2018 yılında Beşiktaş'tan ayrılmıştı.

Şu anda 31 yaşında olan Veli Kavlak, beIn Sports'a açıklamalar yaptı.

Almanya'da devam ediyor

Almanya'da devam ediyor

Veli, bir süredir çalışmalarını tek başına sürdürüyor. Almanya'da bulunan 31 yaşındaki oyuncu, yayıncı kuruluşa verdiği video röportajda şunları söyledi.

"Şu an Münih'teyim ve burada sokağa çıkma yasağı var. Durum biraz tuhaf ve ne olacağını bilemiyoruz. Fizik tedavime devam ettiğim yer, kaldığım yerin hemen yanında. Kademe kademe iyileşmeye çalışıyorum."

"Dönmek istiyorum ama..."

"Dönmek istiyorum ama..."

"Daha pes etmedim. Dönmek için elimden geleni yapıyorum. İyileştikten sonra ağrı sızı olmadan futbol oynamayı amaçlıyorum. Doktorum birkaç yıl daha oynayabileceğimi söyledi. Bu sakatlık nedeniyle yaşadığım travmayı atlattıktan sonra dönmek istiyorum. Bir savaş olacak ama ben hazırım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lionel Messi'nin en beğendiği 15 genç futbolcu ortaya çıktı