73 kilo veren Ümit Erdim’den kilo polemiğine yorum: Bir gün bu muhabbet bitecek

Ümit Erdim, 2018 yılında 142 kiloya kadar çıkmıştı. Mide küçültme ameliyatı olan Erdim, 73 kilo vermişti. Eşinin kuaförden çıkmasını bekleyen Ümit Erdim, zayıflamasıyla ilgili sorulara "Bir gün bitecek bu kilo muhabbeti. Sağlığım yerinde" cevabını verdi.

10 Ekim 2020, Cumartesi 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ümit Erdim 2018’de mide küçültme ameliyatı ile 73 kilo vermiş, 142’den 69 kiloya düşmüştü. En son 2014’te ‘Doksanlar’da oynayan Erdim, ekrandan uzak kalmasının en büyük sebebinin zayıflaması olduğunu söylemiş, “Eski haline dön, böyle iş bulamazsın” yorumlarına “Zaten bulamadım ama bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok” cevabını vermişti.

Oyunculuktan ümidi kesince de pilotluk eğitimine başlamıştı. Önceki gün Akmerkez’de eşi Seda Erdim’in kuaförden çıkmasını beklerken görüntülenen Ümit Erdim “Hanımcılık devam ediyor” sözleriyle gülümsetti.

Muhabirler, zayıfladığı için kendisine teklif gelmediğiyle ile ilgili açıklamalarını hatırlattı. “Hazal Kaya da kilolu kadınlara rol verilmediğini söyledi, ne düşünüyorsunuz?” diye sordu.

Ümit Erdim “Bir gün bitecek bu kilo muhabbeti. Sağlığım yerinde, iyi hissediyorum. Hazal’ın bunu söylerken bir bildiği vardır. Kadınların durumunu bilmiyorum ama erkek oyuncu için böyle bir şey geçerli değil. Herkes kariyerini kendi belirliyor” dedi.

Ali KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Akçıl: Birçok kişiyi besledim, artık sıra bende