Abdürrahim Albayrak'a 6 kritik soru!

Milliyet gazetesi Spor Müdür Tayfun Bayındır, bugün yazdığı yazıda Galatasaray'la ilgili önemli konulara değindi. Galatasaray'ın 2019 yılında yaşadığı bir uçak krizini anlatan Bayındır, son dönemdeki problemlerle ilgili ise 2. Başkan Abdürrahim Albayrak'a 6 kritik soru sordu.

27 Nisan 2021, Salı 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İşte Tayfun Bayındır'ın Abdürrahim Albayrak'a sorduğu ve Fatih Terim krizine ışık tutması muhtemel 6 soru:

1) Başkan Cengiz’in oyunculara yönelik şeref-haysiyet açıklamalarından sonra Florya’da Fatih Terim ile aralarında ne konuşuldu? Terim, çok ağır bir konuşma yaptı mı? Teknik ekip toplu fotoğrafa niye girmedi?

2) Futbolcuların protesto ve deklarasyon girişimini kim engelledi?
3) Başkan Cengiz’in istifasının istendiği toplantıdan sonra, Göztepe maçı öncesi İzmir’de neler oldu? Çok sayıda şahit önünde Terim size ne dedi? 
4) Antalya maçına niye her zamanki gibi takım uçağında erken gitmediniz? Dönüşte bindiğiniz takım uçağında neden Fatih Terim yoktu?

5) Eski başkan Dursun Özbek’e, Yusuf Günay ile gidip, “Gel başkan ol, biz de yönetimine gireriz. 300 milyon borcumuz var bunu tek sen ödersin” dediniz mi?
6) Futbolcuların özel hayatlarıyla ilgili bilgileri, Terim’in yönetimsel ve takım içi uygulamalarını başkana kim ispiyonladı?

'Ali Koç'un rüyası'

'Ali Koç'un rüyası'

Son bir yıldır başkan Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak bu karşıtların ekmeklerine yağ sürüyorlar. Bilmeden mi yapıyorlar, yoksa bir plan dahilinde mi oluyor bu işler inanın çözemiyorum.

Ama başta Fenerbahçe olmak üzere rakiplerin çok işine geldiği kesin. Ali Koç’a “en büyük üç dileğin nedir” diye sorsalar, bir tanesi mutlaka “Fatih Terim”den kurtulmak" olur herhalde. Merak ediyorum, Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak, Ali Koç’un bu büyük rüyasını gerçekleştirmek için neden bu kadar uğraşıyorlar?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de yönetimin Emre Belözoğlu için yaptığı planlar değişti