Adana Demirspor Başkanı'ndan Fenerbahçe'ye küfür özrü

Adana Demirspor'da dün Mario Balotelli heyecanı yaşanmıştı. Taraftarla ilk kez buluşan Balotelli, havaalanında çok sayıda taraftar tarafından karşılanmıştı. Heyecanlı taraftarlar, Fenerbahçe aleyhine küfürlü tezahürat yapınca bir anda gündem oldu ve tepki çekti. Başkan Murat Sancak'tan özür geldi.

01 Ağustos 2021, Pazar 16:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dün Mario Balotelli'yi havaalanında karşılamaya giden Adana Demirspor taraftarının bir kısmı, Fenerbahçe aleyhinde küfürlü tezahürat yapmıştı. Taraftarlar, "Balotelli, Fener'in anasını ..." şeklinde yaptıkları tezahüratın ardından sosyal medyada ve kamuoyunda tepki çekmişti.

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak, konuyla ilgili konuştu.

Sancak, "Fenerbahçe camiasından özür dilerim. Evet gerçek Adana Demirspor taraftarı yapmaz ve bundan sonra bu hareketlere, sizlerin izin vermeyeceğinizi biliyorum. Ev sahibi olduğumuz her maçta misafir nasıl ağırlanır bütün herkese göstereceğinize şüphem yok" dedi.

Fenerbahçe ile Adana Demirspor arasında ligdeki ilk karşılaşmada nasıl bir ortam olacağı merak ediliyor. Taraftarlar, şimdiden ortamı germiş ve Fenerbahçe'nin tepkisini çekmiş durumda.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Vedat Muriqi'ten Fenerbahçe açıklaması