Adem Büyük'ün eşi sert çıktı: Erkeğim diye geziyorsunuz! Mahkemede görüşeceğiz

Yeni Malatyaspor maçındaki davranışları ve maç sonu açıklamaları nedeniyle Beşiktaş taraftarının tepkisini çeken Adem Büyük'e sosyal medyada da çirkin söylemler olmuştu. Adem Büyük'ün eşine gelen mesajlar ise bardağı taşırdı. Merve Büyük, eşini savunurken oldukça sinirliydi.

03 Mart 2021, Çarşamba 12:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni Malatyaspor maçında Adem Büyük birçok kez yerde kalmış ve Beşiktaş taraftarının tepkisini çekmişti. Maç sonu hakem hakkında yaptığı açıklamalarla Beşiktaş taraftarının tek hedefi halina gelen Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük de konuya dahil oldu.

Sosyal medyadaki eleştirilerin üzerine "Buradan bana yazıp eşime hakaret eden herkesle mahkemede görüşmek üzere! Adem'deki yüreğin yüzde 10'u yok hiç birinizde. Siz anca oturduğunuz yerden insanlara hakaret edip kendinizi tatmin eder, bir de ortalıkta erkeğim diye gezersiniz" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Adem Büyük maç sonu yayıncı kuruluşa verdiği röportajda hakem Halis Özkahya'yı suçlayarak "Sergen Yalçın'la konuşunca her şey bir anda değişti. Bize azarlamaya başladı. Rakibin yaptıklarını biz yapınca kart görür olduk. Kimse kimseyi azarlayamaz" demişti.

Adem Büyük'ün açıklamalarının ardından sosyal medyada gösterilen tepkiler artınca eşi Merve Büyük de Instagram hesabından açıklamalarda bulundu.

Merve Büyük'ün mesaj kutusuna Adem'le ilgili mesajlar geldiği tahmine ediliyor.

Merve Büyük, "Buradan bana yazıp eşime hakaret eden herkesle mahkemede görüşmek üzere!" diyerek işin mahkemeye taşınacağını da ilan etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uğur Meleke: Caner'in öfke problemi varsa neden kart görünce sakinleşiyor?