Ahmet Ağaoğlu: Bir takımın kaptanı Sosa'yı arayıp vakaların daha fazla olduğunu söylemiş

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Milliyet'e verdiği röportajda önemli açıklamalar yaptı. Başkan Ağaoğlu'nun açıklamalarında en dikkat çekici kısımlardan biri, ismini vermek istemediği bir kulübün kaptanının Sosa'yı arayıp "Vakalar açıklanan daha fazla, oynamak istemiyoruz" dediğini söylemesiydi.

02 Haziran 2020, Salı 12:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Vaka sayısı daha fazla"

"Vaka sayısı daha fazla"

Ağaoğlu salgın döneminde başka takımda oynanan bir futbolcunun Sosa’yı arayıp aramadığına açıklık getirdi. Ağaoğlu, "Bir takımın kaptanı, isim vermek istemiyorum... Sosa’yı arıyor ve ‘Bu söylenenler doğru değil. Vaka sayısı daha fazla. Futbol canımızdan daha mı önemli. Biz oynamak istemiyoruz’ diyor. Sosa ise ‘Biz yönetimimiz ile görüşüyoruz. Yönetimin kararıyla hareket edeceğiz’ diyor. Bu çok güzel bir cevap aslında" dedi.

Novak meselesi ne olacak?

Novak meselesi ne olacak?

Bordo-mavili takımın patronu sözleşmesi biten Novak için son durumu da anlatan Ağaoğlu, "Novak’a en iyi teklifi yaptık. Oyuncunun üç menajeri olduğu için bu alanda sıkıntımız var. Oyuncu da lig sonuna kadar süre istedi. Ben ücret konusunda babamın oğluna bile taviz vermem. Maksimum rakam belli. Bunun ötesi ekonomimizi bozar" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fabian Ernst bahis oynadığı gerekçesiyle ceza aldı