Ahmet Çakar: Ali Palabıyık Türk futbolu için tehlikedir

Denizlispor-Fenerbahçe maçının ardından gündemdeki ve hedefteki isim hakem Ali Palabıyık. Maçın hakemi Ali Palabıyık, özellikle Fenerbahçe aleyhine verdiği kırmızı kart ve penaltıyla birçok kişinin eleştirisin aldı. En sert eleştirilerden birini ise Beyaz TV yorumcusu ve Sabah gazetesi yazarı Ahmet Çakar yaptı.

07 Aralık 2020, Pazartesi 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ahmet Çakar, Sabah gazetesinde yazdığı yazıda şunları söyledi:

Ali Palabıyık havalanmış, kötü niyetli. İddia ediyorum tam bir kötü niyet resitali verdi. Verdiği ilk penaltı kesinlikle hatalı. Top Denizli'li santrforun kafasından, Serdar'ın üst kol-omzuna çarpıyor. Kol açık olabilir. Çünkü Serdar kafaya yükselmiş, mesafe yarım metre, penaltı asla kabul edilemez. 

Hele hele bu penaltıda verilecek sarı kart hiç kabul edilemez. Üstelik VAR kontrolüne giderken, Serdar'a sarı kart göstermesi hakemlik kafasızlığı. Belli ki VAR'da bir şeyler oldu. Serdar da işin içinde. Böyle hata yaparsan, adamı da atmak zorunda kalır ve rezil olursun. İkinci rezilliği olmayan penaltıyı verdi, gitti VAR'dan düzeltti. Anladığım bir şey var: Ali Palabıyık artık Türk futbolu için tehlikenin ta kendisidir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray Amrabat'ı istiyor!