Ahmet Nur Çebi alkış konusuna açıklık getirdi: Koca Galatasaray'ı üzmek haddime mi?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, çok konuşulan 'Fatih Terim tabii ki alkışlayacak' cümlesine açıklık getirdi. Çebi ayrıca teknik direktör Sergen Yalçın'ın sözleşme konusuyla ilgili konuştu. Başkan, hocayla anlaşmak istediklerini ve muhtemelen de bunun gerçekleşeceğini söyledi.

16 Mayıs 2021, Pazar 15:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ahmet Nur Çebi, NTV'ye yaptığı açıklamada "Sergen hocayla sözleşmemizin olup olmamasının şampiyonlukla alakası yoktu. Bir sözleşme yapılmıştı, süresi doldu. Biz hocamızla anlaşmak istiyoruz. Belki benden bazı talepleri olacaktır. Muhtemelen anlaşacağız" dedi.

Hocaya çok güvendim

Hocaya çok güvendim

Sergen hocaya çok güvendim. Futbolcularımın başarılı olabileceklerini birkaç maçın ardından anladım. Biz şampiyon olacağız dedim. Bunlar gerçek duygularımdı. Seneye de şampiyon olmak istiyoruz. 2-3 ay sonra, seneye ne olacağını söylerim size.

Alkış mevzusu

Alkış mevzusu

İstediğiniz zaman, her şeyi yapmak kolaylaşıyor. Sakin kalmaya çalıştım, bunu da başardım. Bazı kırıcı şeyler dinledik. Alkışlama konusu başka yere getirildi, beni de çok üzdü. Bir sporcu adamın rakibiyle ilgili yapabileceği tek şey alkışlamaktır. Onu ifade etmek istedim. Yoksa koskoca Galatasaray camiasını öyle üzmek benim haddime mi?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Abdullah Avcı'dan transfer açıklaması! Sörloth, Visca, Efecan Karaca...