Ahmet Nur Çebi: Mustafa Cengiz mesajıma cevap vermedi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün yaptığı yeni sponsorluk anlaşmasının basın toplantısına katıldı. Sponsorluk haricindeki soruları da yanıtlayan Çebi, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Kulüpler Birliği'nden ayrılışına da değindi.

14 Nisan 2021, Çarşamba 14:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş, HDI sigorta ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Nur Çebi, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Cenk'in sakatlığı, şampiyonluk, sözleşme uzatma görüşmeleri ve diğer kulüplerle ilgili birçok konuya değinildi. İşte o açıklamalar:

"Mustafa Cengiz cevap vermedi"

"Mustafa Cengiz cevap vermedi"

Mustafa Cengiz Bey, Kulüpler Birliği'nden istifa etmiştir. Ben kendisine mesaj attım, hangi kararlar alındı ve sizi rahatsız etti diye. Cevap alamadım. Çünkü herhangi bir karar yok, icraat var.

Ayrıca Sayın Mustafa Cengiz'in hakemlerden dert yanmasıyla ilgili olarak şunu söyleyebilirim, sadece onlar değil, biz de mağduruz. Hatta daha fazla mağduruz. Bilinmesini isterim.

"Kötü zeminlerle ilgileneceğiz"

"Kötü zeminlerle ilgileneceğiz"

Zemin, Türkiye'nin genel bir sorunu. Kulüpler Birliği Başkanı olarak bunun üstünde duracağım. Elimizden geleni yapacağız. Federasyonun, bu konuda bize destek vereceğini hissediyorum. Başkanın verdiği son röportaj da buna işaret ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hansi Flick Bayern Münih'ten ayrılıyor