Alec Baldwin'in katil olduğu 'Rust' setinde bir trajedi daha!

Hollywood yıldızı Alec Baldwin'in yapımcı ve oyuncusu olduğu Rust filminin setinde bir trajedi daha ortaya çıktı. Baldwin, çekimler sırasında içi dolu olan silah ile görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i vurarak öldürmüştü. Trajedi dolu sette yeni bir olay gündeme oturdu.

08 Kasım 2021, Pazartesi 11:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Trajedi dolu sette ışık operatörü görevi yapan Jason Miller, bir örümcek tarafından ısırıldı


KOLUNU KAYBEDEBİLİR

KOLUNU KAYBEDEBİLİR

New York Post'un haberine göre, Miller'ı ısıran örümceğin zehirli olduğu ortaya çıktı ve kolunu kaybedebileceği açıklandı.

Doktorlar enfeksiyonu durdurmak ve kolunu ampütasyondan kurtarmak için bir dizi operasyon gerçekleştirdi ancak Miller'ı kolunu kaybetme riskinin hala sürdüğü ortaya çıktı.

KORKUNÇ İDDİALARI GÜÇLENDİRDİ

KORKUNÇ İDDİALARI GÜÇLENDİRDİ

Geçtiğimiz günlerde sette görev alan ekip üyeleri film çekimleri sırasında gerekli önlemlerin alınmadığını ve bir dizi kazanın yaşandığını iddia etmişti.

Los Angeles Times'da yer alan set çalışanlarına dayandırılan rapora göre, Hutchins'in ölümü ile sonuçlanan söz konusu trajik olay yaşanmadan önce sette 3 kaza meydana geldi.

Hatta bu kazalardan bir tanesinde bir çalışan ayağından yaralandı. Işık operatörü olarak görev alan Jason Miller'ın sağlık durumu setteki yetersiz güvenlik önlemlerini bir kez daha gündeme taşıdı.

BALDWIN'E KÖTÜ HABER

BALDWIN'E KÖTÜ HABER

Öte yandan ABD basınında yer alan haberlere göre, Hutchins'in kocası avukat tuttu ve trajediyi mahkemeye taşıma kararı aldı.


Aynı haberlere göre, 'ihmal sonucu ölüme sebebiyet verme' iddiası ile açılacak olan dava aralarında Alec Baldwin'in de olduğu pek çok kişiyi hakim karşısına çıkacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koronavirüs aşılama planları değişiyor! Özlem Türeci duyurmuştu!