Ali Koç Pereira ile 'devam' dedi, Mesut Özil'e mesaj gönderdi: Ticarete değil, futbola odaklanmalı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, beklendiği üzere bugün 16.00'da kameralar karşısına geçti. Başkan Koç Vitor Pereira ile ilgili her türlü sonuçta devam edeceklerini söylerken; Mesut Özil'e de çarpıcı bir mesaj gönderdi. İşte Ali Koç'un sözleri...

11 Kasım 2021, Perşembe 17:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Değişiklik gerektiren bir durum yok"

"Değişiklik gerektiren bir durum yok"

Çok büyük değişikliklere gitmemiz gereken bir durum yok. Dört haftada bu duruma geldiysek dört haftada daha farklı olabiliriz. Daha 78 puan var. Geçen sene 22. haftada şampiyonluğun en büyük adayıydık. Hakem hataları ile şampiyonluğu kaybettik. Unutmayın ki tüm şampiyonlukları çok zor müşkül şartlar altında taraftarların desteğiyle ulaşılmıştır. 

"Pereira ilk günden beri hedef tahtasında"

"Pereira ilk günden beri hedef tahtasında"

Bir kere burası Fenerbahçe! Fenerbahçe'de başkansan teknik direktörsen diğer camialara göre kredin çok daha azdır. Son yıllarda geldiğimiz nokta bu. Rakibin hocası bir sorgulanıyorsa Fenerbahçe hocası iki sorgulanır. Vitor Pereira ilk anons edildiği günden itibaren hedef tahtasına kondu

"Derbi sonucu ne olursa olsun devam"

"Derbi sonucu ne olursa olsun devam"

G.Saray maçının sonucu ne olursa olsun söylediklerim geçerlidir. G.Saray maçını kazanacağız. Kaybetsek bile ayrılık gibi bir durum olmayacak. Tazminat pazarlığı yaptığımız konuşuluyor kesinlikle böyle bir durum yok. Çünkü hocamızın tazminatı yok. 

Pereira'nın UEFA için gelmediğini çok net söyleyebilirim. Adam buraya F.Bahçe'de yarım kalan hikayesini bitirmeye geldi. Doğru yaptığımızı düşünüyorum. Her zaman B planı olmalıdır.

"Mesut ticareti bırakıp sahaya odaklanmalı"

"Mesut ticareti bırakıp sahaya odaklanmalı"

Mesut Özil daha sık oynamak istiyor. Haklı olarak oynamaya aç. Hocamız Mesut'un neler yapabileceğini biliyor. İyi bir Mesut'un ne harikalar yaratabileceğini dünya biliyor. Fenerbahçe hocasıysan işin zor. Van Persie olayı yaratmak istiyorlar. Hocamız da Mesut'a karşı önyargılı değil. Mesut kendini ispatlamak istiyor. Mesut'un ticari işleri bir kenara bırakıp, Fenerbahçe için sahaya odaklanması gerekiyor.

"Hocamızdan memnunuz, arkasından iş çevirmeyiz"

"Hocamızdan memnunuz, arkasından iş çevirmeyiz"

Vitor hocamız, Mesut'tan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini bir daha gözden geçirmeli. Ona en uygun sistemi nasıl tesis eder? Ona çalışıyor zaten. Basında yer aldığı kadar büyük bir sorun yok. Fenerbahçe yönetim kurulu hocamızın arkasından iş çevirmez. Hocamızdan memnunuz. Problemleri aşabilecek durumdayız. Dolayısıyla bu şekilde devam edeceğiz. 

"3-4 kişi gaza getirdi, tribünler isyan etti"

"3-4 kişi gaza getirdi, tribünler isyan etti"

Fenerbahçe tribünleri ciddi bölündü. Kavgalar çıktı. Bizim sizin sevginize, desteğinize ihtiyacımız var. Büyük resmi iyi görün. Bu takımın şampiyon olmasını istiyorsanız havlu atmayın. Devre arası her türlü müdahale yapılır. F.Bahçe yükselişe geçecektir. Taraftarın kendi seçimidir. Desteklemek, desteklememek onun seçimidir. Ama 3-4 kişi gaza getirdi, tribünler de isyan etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adem Büyük milli takıma seçilmemesini yorumladı