Ali Koç'tan telefon bekliyor! Şampiyonluk...

Son olarak Erzurumspor'dan olaylı şekilde ayrılan Yılmaz Vural, Bağımsız Ekran adlı YouTube kanalına konuk oldu. Vural, henüz hocasını seçemeyen Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç'a seslendi. Vural, Koç'tan telefon beklediğini söyledi.

09 Haziran 2021, Çarşamba 13:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Ali Koç yarım saat benimle konuşsun"

"Ali Koç yarım saat benimle konuşsun"

Ali Bey'e sesleniyorum. Biz hazırız. Benim de arkadaşım, dostum yani Ali Koç. Bir arkadaşı, dostu olarak ondan rica ediyorum. Yarım saat benimle konuşsun. Müsaade etsin de biz de futbol hakkında bir şeyler söyleyebilecek, konuşabilecek durumda olduğumuzu ifade edelim. Bu konuda çok iddialı konuşuyorum. Ben bu yeterliliğimle, bu eğitimimle, bu deneyimle çok iddialı bir şekilde yöneteceğimi düşünüyorum.

Bu liglerde 35 seneyi tamamladım. 16 yaşında lisanslı futbolcu oldum. Eğitimse, Almanya'dan Alman hoca getirmek istiyorlar. Benim aldığım eğitimi Almanya'da kaç tane hoca yapmıştır? Toplasan 5 kişi değildir. 

Tüm eğitimlerden geçmiş biriyim. 35 senede, 30 farklı takımla çalışmış, 800'e yakın maç idare etmiş bir antrenörüm. Deneyimse deneyim, yabancı dilse yabancı dil, Türkiye'yi tanımaksa 7 coğrafi bölgede birçok takımı çalıştırdım. Federasyonuydu, çalışanıydı, medyasıydı bu konuda her türlü soruya cevap verebilecek durumdayım.

Yılmaz Vural, sorulan "Fenerbahçe'yi şampiyon yapabilir misiniz?" sorusuna ise "Bu kadroya ilaveler yapılırsa olur, neden olmasın?" cevabını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demirspor büyük oynuyor! Şimdi de Dimitri Payet