Arda Turan en az 1 yıl daha Galatasaray'da kalacak

Galatasaray, Arda Turan hakkında kararını verdi. Fatih Terim'in de isteğiyle Arda Turan en az 1 sene daha takımda kalacak. Galatasaray'ın mayıs ayındaki seçiminin ardından Fatih Terim'in görevde kalması bekleniyor ve ilk icraatlardan biri de Arda Turan'la sözleşme uzatmak olacak.

21 Nisan 2021, Çarşamba 12:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'da mayıs ayındaki seçimin ardından yeni yönetim belli olacak. Mustafa Cengiz'in seçimi kazanması beklenmezken, gelen yönetimin Fatih Terim'le devam edeceğine yüksek ihtimal veriliyor.

Fatih Terim'in isteğiyle yeni gelen yönetim Arda Turan'la yeni sözleşme imzalayacak. Kontratındaki 1 yıllık opsiyonun devreye girmesi için Arda'nın lig ve Avrupa'da oynanan maçların yarısında forma giymesi gerekiyordu. Ancak Arda bu şartları sağlayamasa da takımda kalacak.

34 yaşındaki Arda Turan, Fatih Terim'in takım içindeki ve sahadaki önemli yardımcılarından biri ve bu rolü devam edecek. Yeni sezonda da takım içerisindeki dengeleri ve aile ortamını oluşturacak isimlerden biri olacak Arda, Terim'le çalışmayı çok istiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Çoban: Vida'nın pozisyonuna penaltı diyemem, vücut doğal pozisyonunda