Arda Turan'dan Galatasaray mesajı: Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın

Arda Turan'dan Galatasaray mesajı: Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın

Arda Turan, Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın sosyal medyadan yaptığı açıklamalara 'Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın..." şeklinde yanıt verdi.

20 Ocak 2020, Pazartesi 21:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Arda Turan, Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın sosyal medyadan yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu paylaşımında "Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın..." ifadelerini kullandı.

İşte ultrAslan'ın yaptığı açıklama;

"Bir süredir camiamızın gündemini meşgul eden Arda Turan transferi konusunda, taraftarın isteyip istemediği tartışmaları ortaya çıkınca bizlerin de bazı açıklamalar yapma ihtiyacı doğmuştur. Yapılan tüm transferlerde olduğu gibi bu transferde de teknik direktörümüz Fatih Terim ve yönetimimizin ORTAK kararı esastır. Gerekli değerlendirmeler yapılarak, Hocamız ve yönetimimiz Galatasaray için en doğru kararı verecektir. Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, alt yapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir."

66 numaralı formayı giyecek iddiası

33 yaşındaki oyuncu futbolu sarı-kırmızılılarda bırakmak isterken, sosyal medyadaki tepkilerden etkilenen yönetim görüşmeyi ertelediği öğrenildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Farklı ülkelerden 6 kişi FIFA sayesinde ömürlük dost oldu