Aycan Yanaç Survivor'da Acun Ilıcalı'ya yaptığı faulü anlattı

Aycan Yanaç 19 Mayıs Özel programında Hürriyet'in konuğu oldu. Survivor anılarından bahseden Aycan, yarışmada yapılan maçta Acun Ilıcalı'ya omuz atıp düşürdüğü anı anlattı.

19 Mayıs 2021, Çarşamba 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kadın futbolu

Kadın futbolu

Çok az destekçimiz var. Bazıları kadın futbolu var mı yok mu bilmiyor. Gerçekten çok üzücü bir şey. Sen, bir kadın olarak o kadar emek veriyorsun. Almanya’da şöyle bir durum var; 2. Lig’de oynasan da yarım gün çalışmak zorundasın. Çünkü para yeterli olmuyor. Maaşlar o kadar yüksek değil. Orada evini ve arabanı veriyorlar ama benzinini kendin ödüyorsun. Onun için de yarım gün çalışmak zorundasın. Hem çalışıyorsun hem antrenman yapıyorsun hem de başarılı olmak zorundasın.

Survivor'dan sonraki dönem

Survivor'dan sonraki dönem

Açıkça söyleyeyim hala fan sayfalarımda videolarımı görünce "bu ben miyim" diyorum. Benim arkadaşlarım “Türkiye’ye kadın futbolunun sesini duyuran sendin” dedi. Acun abilerle maç yaptığımız zaman mesela. Küçüklüğümden itibaren futbol oynadığım için bana çok büyük bir şeymiş gibi gelmiyor. Beni izlediler ve beğendiler o kadar. Bazı ufaklıklar, o kadar hayranlar ve seviyorlar ki evlerine gidip onlarla vakit geçirmek istiyorum. Çok güzel bir duygu. Bazen kendini yalnız hissettiğinde aslında yalnız değilim diyorsun.

Acun pozisyonu

Acun pozisyonu

O maçın heyecanıydı. Acun abi önceden bana bir faul yapmıştı. Ben de ikinci maçta rövanşımı alacağım dedim. Ama böyle bilerek değil. Ayağından topu almayı düşünmüştüm. Maçın heyecanıyla koşarken bir omuz attım. Faul yok diye düşünüyorum ben. Kendisi de dedi. Acun abi orada düşünce ben bir fena oldum. Çünkü çok kötü düştü ve dizini tutuyordu. Beni maçtan çıkarın, ben oynayamayacağım dedim. Benim üzüldüğümü anladılar ve şakaya verdiler.

Hürriyet


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Mor Celta Vigo'nun yeni sezon planlarında yer almıyor