Bakasetas: Trabzonlular çabuk sinirleniyor, bence bu hava durumuyla ilgili

Trabzonspor'un Alanyaspor'dan aldığı ve performansıyla kısa sürede taraftarın sevgilisi olan Anastasios Bakasetas, kulübün dergisine konuştu. Bakasetas, şehirle ilgili çıkarımlarını anlattı.

14 Ekim 2021, Perşembe 16:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Transfer kolay olmadı"

"Transfer kolay olmadı"

Transfer sürecinde aslında her şeyin çok çabuk geliştiğini ifade etmeliyim. Kolay bir transfer olmadığının da farkındayım. Pandemi döneminde kulüplerin önemli bonservis bedelleri ödeyerek oyuncular alması çok kolay değil. Trabzonspor gibi bir kulüpte olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

"Negatif birçok şey duymuştum"

"Negatif birçok şey duymuştum"

Trabzonspor ile sözleşme imzalamadan önce aslında birçok kişiyle ve oyuncuyla konuşma fırsatı bulmuştum. Doğrusunu söylemek gerekirse pozitif şeyler de çok duydum ama duyduğum negatif şeyler de vardı. Bu negatif şeylerin başında aslında biraz hava durumu geliyordu (gülüyor). Çünkü Yunanistan’da ve Alanya’da oynadığım süreçlerde neredeyse yılın tamamını hep güneşliydi. Buraya gelmeden önce bazı arkadaşlarım hava durumunun belki biraz sorun yaratabileceğini söylemişlerdi. 

"Taraftarı çok övdüler"

"Taraftarı çok övdüler"

Ancak bunun yanı sıra çok fazla sayıda pozitif şey duydum takım hakkında. Taraftarların ne kadar takımı sevdiğinden bahsettiler. Ne kadar takıma yakın olduklarından bahsettiler ve büyük takım duygusunu ilk günden itibaren, ilk maçtan itibaren yaşayacağımı söylediler. Ama tabii ki bahsettiğim gibi pozitif şeylerin negatif şeylerden çok daha fazla olduğu bir süreçti.

"Trabzonlu gibi hissediyorum"

"Trabzonlu gibi hissediyorum"

Trabzon’da alışamadığım ya da beğenmediğim herhangi bir yön yok. Çünkü ben de kendimi Trabzon şehrinden biri gibi hissediyorum. Burada insanlar biraz daha normalden daha hızlı sinirlenebiliyorlar hatta sinirlenmeleri için herhangi bir neden olmasa dahi kendilerini bir anda çok sinirlenmiş bulabiliyorlar. Bunun aslında hava durumuyla alakalı olduğunu düşünüyorum (gülüyor). Çünkü bir anda hava güneşliyken bir anda başka bir hava durumuyla karşılaşabiliyorsunuz. Bunu anlayabiliyorum aslında ben de böyle birisiyim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da sağ bek için 4 aday var