BeIN Sports, Fenerbahçe'nin maç sonu röportajlarını yayınlamadı

Fenerbahçe, yayıncı kuruluş beIN Sports ile yaşadığı gerilimi başka bir seviyeye taşıdı. Protestosunu bastırdığı tişörtleri röportaja giden oyuncularına giydirerek gösteren Fenerbahçe, beIN Sports'un bu röportajları yayınlamaması sonrası açıklama yaptı.

19 Ocak 2021, Salı 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe, maç önü ve maç sonunda beIN Sports'u protesto etmek amacıyla tişört bastırdı. Oyuncularına bu tişörtü giydiren kulüp, tişörtlerde beIN Sports logosuyla aynı renkler bir tasarım kullanarak ince mesajlarla dolu cümleler kullandı.

BeIN Sports ise Fenerbahçe'nin protestosuna karşılık olarak bu röportajları yayınlamadı. Gelişme sonrası önce Başkan Ali Koç bir açıklama yaptı.

Koç, "Bizim yayıncı kuruluşla sıkıntımız yok, bizim sıkıntımız oraya çöreklenmiş Fenerbahçe'yle ilgili algı yapan yapıyla. Röportajlar yayınlanmadı, bunun sebebi de giydiğimiz tişörtlerdi sanırım. Adil ve tarafsız yayıncılık istiyoruz Kaynak: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan dikkat çeken Bein Sports çıkışı! Adil ve tarafsız yayıncılık istiyoruz" dedi. 

Kulüpten yapılan resmi açıklamada ise "Teknik Direktörümüz ve oyuncularımız kurallar doğrultusunda maç önü ve maç sonu röportajlarına katılmışlardır. 

Röportajların şu ana dek yayınlanmamış olması yayıncı kuruluşun tercihidir" denildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diego Perotti İstanbul'dan ayrıldı