Belhanda, Mustafa Cengiz'e cevap verdi

Galatasaray'dan sorunlu şekilde görülen Younes Belhanda, dünkü yayında kendisi hakkında konuşan Mustafa Cengiz'e avukatı aracılığıyla cevap verdi. Cengiz, Belhanda'yı Galatasaray'ı FIFA'ya şikayet etmekle suçlamıştı.

16 Haziran 2021, Çarşamba 14:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'ın eski oyuncusu Younes Belhanda, Başkan Mustafa Cengiz'in dün kendisi hakkında ortaya attığı iddialara cevap verdi. Belhanda'nın avukatı Thomas Normand, oyuncusunun sözcülüğünü yaparak şunları söyledi:

Müvekkilim, kulübün mali açıdan zorlandığı pandemi döneminde maaşlarının ödenmesi için FIFA'ya herhangi bir başvuruda bulunmadığının bilinmesini istiyor.

Bu süreçte maaş ödemelerinde yaşanan gecikmelere rağmen oyuncu, eski kulübüyle her zaman dostane bir çözüm yolu aramıştır. Maaşında indirime gidilmiştir. Fakat Galatasaray'ın sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi sonrası oyuncu, sözleşmenin ihlal sebebine itiraz etmek ve alacaklarının ödenmesi için FIFA'da dava açmaya karar vermiştir.

Mustafa Cengiz, dün GS TV'deki yayında, "Belhanda'yı gönderdiğim için asla pişman değilim. Belhanda ve Feghouli bizi FIFA'ya verdi. Üç kişi yapılandırmadaki yüzde 15'i kabul etmedi. Bizi tehdit etti. Bu bizi üzüyor. Eleştirdiğimiz Falcao bile indirim yaptı, en başta Muslera yaptı. Belhanda'nın son açıklaması bardağı taşıran son damla oldu" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Demirkol Ali Koç'u megafonlu konuşmasını eleştirdi