Beşiktaş, Atiba'nın çağrısı sonrası harekete geçti

Beşiktaş'ın ihtiyar delikanlısı Atiba Hutchinson, Haber Globel'e verdiği demeçte futbola 1-2 yıl daha devam etmeyi düşündüğünü ve kendini iyi hissettiğini söylemişti. Taraftarın da desteklediği bu fikrin ardından Beşiktaş yönetimi hemen harekete geçti.

03 Aralık 2020, Perşembe 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Atiba Hutchinson, Haber Global'e verdiği demeçte şunları söylemişti:

Etrafımdaki insanlarla da çok konuşuyorum bunu. 1-2 yıl daha futbol oynarım. Kendimi iyi hissediyorum. Mesela 'Bu sezon sonunda bırakacağım' diye düşünsem, bunu söylerim. Ama biraz daha gideceğim. Biraz daha zorlamaya devam edeceğim. Şu an, sadece şu an ne yaptığıma odaklıyım. Sezon sonu geldiğinde, önümüzdeki sezonu planlayacağım. Biraz daha oyunun içinde kalmayı düşünüyorum.

Sabah'ın haberine göre bu açıklama üzerine siyah-beyazlı yönetimin, devam etmek istemesi halinde Atiba'ya yeni bir sözleşme sunmaya hazır olduğu ve bunun için çalışmalara başladığı öğrenildi.

Beşiktaş, Atiba'ya 1 yıllık sözleşme teklif edecek.

7 sene önce PSV'den bonservis ücreti olmadan alınan Atiba, Beşiktaş tarihinin en önemli oyuncularından biri olarak görülüyor. Taraftarın heykelini dikmeyi düşündüğü Atiba, heykel konusunda da oldukça alçakgönüllü davrandı ve "Heykel olayını duyunca şaka zannettim, inanamadım. İnsanların belediyeye, kulübe yazdıklarını ben de duydum. Gerçekten gurur verici, onur verici bir şey, harika bir duygu. Olur ya da olmaz, talep edilmesi bile beni mutlu ediyor" dedi.

Heykelim yapılırsa ilk şampiyonluktaki siyah forma olabilir. Çubuklu forma vardı üzerimde. Heykel nereye dikilir bilmem. Stadyumun yanı belki biraz daha iyi olabilir. Normalde nasıl olur bilemiyorum. Çocuklarım bu konuyla ilgili bir şey bilmiyor. Heykelim dikilirse, onları heykelin yanına götürürüm. Bana çok gurur veriyor. Bu duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Beni evimde gibi hissettiriyor. Burada geçirdiğim zaman gerçekten de çok özel

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrfan Can Kahveci Leipzig teknik direktörü Nagelsmann'dan övgü aldı