Beşiktaş Sergen Yalçın'ın yedeğini Pirlo olarak düşünüyor

Beşiktaş Sergen Yalçın'la ücret anlaşmazlığına düşünce görüşmeler uzadı. Son görüşme ise bu hafta olacakken bir sonraki haftaya kaldı. Beşiktaş B planını yapmak zorunda kaldı ve hedefine Andrea Pirlo'yu aldı.

20 Haziran 2021, Pazar 16:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın yedeğinin Andrea Pirlo olduğu iddia edildi. Habertürk yazarı Fatih Altaylı'ya göre Beşiktaş, Sergen Yalçın'la olan görüşmelerin olumsuz sonuçlanması durumunda Juventus'un eski hocası İtalyan teknik adam Pirlo ile anlaşacak.

Altaylı, yazısında şunlardan bahsetti:

Başkan Çebi ve yönetim, Sergen’in varılan her uzlaşmadan bir gün sonra yeniden dayatılan ekstra taleplerinden fenalık geçirmeye başlamış. Bu talepler elbette mali talepler" diye yazdı. Altaylı, "Benim duyduğum kadarı ile Sergen bu taleplerinde ısrar ederse Beşiktaş İtalyan bir teknik direktör ile anlaşabilir. Hatta konuşulan isim Pirlo imiş.

Juventus teknik direktörü olarak geçen yıl sancılı bir başlangıç yapan Pirlo’nun bu görev için Juve’den aldığı para yıllık 1,8 milyon euro. Vergiler kesilince eline geçen net para 1 milyon civarı. Juventus ile yolları ayıracak olursa Sergen’den ucuza geleceği kesin gibi.

Yani mali açıdan olabilirliği yüksek. Bu yüzden Beşiktaşlılar bir sürprize hazır olsunlar. Ben de yarın bu teknik direktör gelirleri ilgili daha geniş bir şeyler yazayım. Bizim teknik direktörlerin kulüpleri nasıl dolandırdığını daha iyi anlayın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dalic Fenerbahçe ile ilgili ilk kez konuştu