Burak Elmas TFF'nin kararını neden yok saydıklarını açıkladı: Cezası neyse öderiz

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Lokomotiv Moskova maçında tam kapasiteli seyirci alma kararlarının sebebini açıkladı ve gelen yorumları değerlendirdi. Elmas, daha önce olmadığı kadar sertti.

04 Kasım 2021, Perşembe 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu öncesi Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, açıklamalarda bulundu.

İşte Burak Elmas'ın Lokomotiv Moskova maçındaki seyirci kararı ve Remzi Sanver'in Beşiktaş maçı yorumu için sarf ettiği sözler:

"Bedeli neyse hazırız"

"Bedeli neyse hazırız"

Tam kapasite oynamamızın birçok yaptırımı olabilir. Hepsini düşündük ve karar verdik. Türk futbolu için önemli bir maça çıkacağız ve aşısını yaptırmış taraftarlarımızın statta olmasını hak ettiklerini düşündük. Cezası, bedeli neyse öderiz.

"Sistemi değiştirmeye geldik"

"Sistemi değiştirmeye geldik"

Biz sistemi değiştirmeye geldik. Asla geçmiş sistemin bir parçası olmayacağız. Bizim kararımızın ardından bazı çakal arkadaşlar ahkam kesmiş. Kimse Galatasaray'a öyle konuşulan cezaları veremez.

"Remzi Sanver'in sözü benim sözümdür"

"Remzi Sanver'in sözü benim sözümdür"

Galatasaray adına konuşan kişi Remzi Sanver'dir. Onun söylediği her kelime, benim kelimem sayılır. Bir haftalık gaz alma operasyonu için rakiplerimizi incitmek istemiyoruz. Benim yöneticimin ne yapması gerektiği konusunda fikir belirtmek kimsenin haddi değildir. Kimse haddini aşmasın. 

Ahmet Nur Çebi'ye çıkıştı

Bizim nezaketimiz, tevazumuz yanlış anlaşılmasın. Gerekli gördüğümüz yerlerde sert olmasını biliriz. Kimsenin şüphesi olmasın. Lütfen, taraftarlarınızın kızgınlığını dindirmek için böyle basit oyunlara başvurmayın. Bunları kimse yemiyor. Ahmet Nur Çebi'nin açıklaması talihsizliktir. Çebi ile o twit'ten sonra konuştum. Onun görüşü farklı, benim görüşüm farklı. Ama Sayın Ahmet Nur Çebi isterse, MHK'ye onunla birlikte giderim. O da benimle gelebilir. Yalnız konuşmayalım, kapalı kapılar ardında konuşmayalım. Kulüpler Birliği bunun için var.

Rezan Epözdemir'e tepki

Rezan Epözdemir'e tepki

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir'in açıklamalarıyla ilgili olarak Elmas, "Bu alışılmış bir şey değil. Yönetimdeki bazı arkadaşlar bunu kendi içinde sorgulayabilir ama Galatasaray'ın başkanı benim. Yönetim kurulunda konuşulabilir ama Galatasaray tek seslidir. Remzi Bey'in sözleri, tek görüşümüzdür" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın hem Türkiye'de hem Avrupa'da hakemlerden şikayetçi