Burak Yılmaz'ın Şenol Güneş'e tepkisi televizyondan duyuldu

Türkiye, dün akşam Rusya deplasmanından 1-1 beraberlikle döndü. Uluslar Ligi maçında galibiyet şansını birçok kez elinden kaçıran Türkiye'de maçın son saniyelerinde yapılan oyuncu değişiklikleri herkesi şaşırttı. Burak Yılmaz'ın Şenol Güneş'e sitemi ise maçın seyircisiz olmasından ötürü net şekilde duyuldu.

12 Ekim 2020, Pazartesi 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

90 dakikası 1-1 tamamlanan Rusya-Türkiye maçını izleyenler, karşılaşmanın son saniyelerinde yaşanan bir diyaloga şahit oldu. Cengiz Ünder'in oyuna girmesinin ardından ikinci yarıda baskısını iyice artıran ve beraberliği de bulan Türkiye, karşılaşmanın son anlarına kadar da bu baskısını sürdürdü.

Son anlarda oyuncu değişikliğine giden Şenol Güneş, Hakan Çalhanoğlu ve Burak Yılmaz'ı oyundan çıkararak Yusuf Yazıcı ile Enes Ünal'ı sahaya sürdü. Burak Yılmaz, Şenol Güneş'in bu değişikliğine anlam veremedi ve oyundan çıkarken, "Ne yapıyorsun hocam maç bitti ya! Bizi alıyorsun" dedi. Sitemi net şekilde televizyonlara yansıyan Burak'a Şenol Güneş kısa bir açıklama yaptı ancak tam duyulamadı.

Yusuf ve Enes topa bile değemeden maç bitince bu değişiklikler merak konusu oldu ve maç sonunda Şenol Güneş'e soruldu. Güneş ise oyuncu değişiklikleri için hazırlığın önceden yapıldığını söyleyerek, "Uzatmanın en az 5 dakika olacağını düşündüm. Bir sürü oyuncu değişikliği olmasına rağmen sadece 2 dakika verilince bizim değişikliklerin de bir anlamı kalmadı tabii" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ömer Faruk Beyaz, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmedi