Burca göre iç çamaşırı seçme rehberi

İç çamaşırları, üzerimize giyeceğimiz kıyafetlerin daha iyi durmasını sağlayabilir ya da tarzımızı sabote edebilir. Bu nedenle son derece iyi seçilmelidir. Hala hangi iç çamaşırının size uygun olduğuna karar vermediyseniz, burcunuzdan yardım almanın vakti gelmiş olabilir. İşte burca göre iç çamaşırı seçme rehberi...

25 Mayıs 2021, Salı 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- KOÇ BURCU

1- KOÇ BURCU

Alev kırmızısı ve parlak kırmızılar koç burcunun ideal renkleridir. Canlı, hareketli ve çekici olan Koç burcu, enerjisini yansıtan kıyafetleri sever.

2- BOĞA BURCU

2- BOĞA BURCU

Açık pembe, pastel mavi ve lila, Boğa burcunun ideal renkleridir. Zor beğenen bir burç olduğu için bir ürüne çok fazla para harcayabilir. İç çamaşırında konfor en çok aradığı özelliktir. Kaliteli markalardan alışveriş yapmayı sever.

3- İKİZLER BURCU

3- İKİZLER BURCU

Açık ve orta tonda mavi ve pembe İkizler burcunun ideal rengidir. Beğenilme arzusu olduğu için çift karakterli olması giyim konusunda değişken bir insan olmasına neden olur.

4- YENGEÇ BURCU

4- YENGEÇ BURCU

Beyaz, gümüş ve uçuk gri Yengeç burcunun ideal renkleridir. Gösterişi sevmeyen Yengeç burcu, romantik iç çamaşırlarını sever.

5- ASLAN BURCU

5- ASLAN BURCU

Aslan burcunun ideal renkleri lame ve doredir. İÇ çamaşırında dikkat çekici parçalara önem verir. Taşlar ve toka detayları Aslan burcunun hemen kalbini çalabilir.

6- BAŞAK BURCU

6- BAŞAK BURCU

Krem ve uçuk sarı Başak burcunun ideal rengidir. Her şeyin en iyisini isteyen Başak burcu alışverişte çok seçicidir. Nefes alabilen hijyenik kumaşları tercih eder.

7- TERAZİ BURCU

7- TERAZİ BURCU

Terazi burcunun ideal rengi pembe tonları, yavruağzı ve pastel tonlardır. Estetik görüntüye önem verir. Kıyafetiyle uyumlu iç çamaşırlarını sever. Alışverişte biraz kararsız olsa da geceliğine uygun bir iç çamaşırı seçecektir.

8- AKREP BURCU

8- AKREP BURCU

Koyu kahve, bordo ve siyah Akrep kadınının ideal rengidir. Kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği iç çamaşırlarını giyebilir. Lüksü ve gösterişi sever. Kombinezon ve jartiyer hayranıdır.

9- YAY BURCU

9- YAY BURCU

Turkuaz, mor ve koyu mavi Yay burcunun özgürlük arzunu tetikleyen ideal renklerdir. Fantezileri zengin olan Yay burcu, doğayı yansıtan çiçekli iç çamaşırlarını sever.

10- OĞLAK BURCU

10- OĞLAK BURCU

Kahverengi ve tonları Oğlak'ın ideal renkleridir. Doğal zarafeti olan Oğlak kadını, gösterişten hoşlanmadığı için iç çamaşırlarında düz ve sade modelleri sever.

11- KOVA BURCU

11- KOVA BURCU

Kova burcu karışık renklerden hoşlanır. Kıyafet ve iç çamaşırı seçimlerinde çılgınlık yapabilir. Özel tasarımlar, el yapımı ürünler Kova kadınının kalbini çalabilir.

12- BALIK BURCU

12- BALIK BURCU

Deniz mavisi, bebe mavisi ve yeşil tonları Balık burcu için idealdir. Süslü iç çamaşırlarını sever. Parıltılı ve desenli olması önemlidir. Saten, kadife, ipek, kürk gibi kumaşlarla kendini mutlu hisseder.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hangi kıyafete nasıl çanta gider?