Sütyen

Sütyen Haberleri

Sütyen haberleri sayfasında Sütyen haberlerini bulabilir tüm Sütyen haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Sütyen haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 242 haber bulunmaktadır.

Bralet sütyen nedir? Bu yaz sütyen yerine bralet giymeniz için 14 neden

Bralet sütyen nedir? Bu yaz sütyen yerine bralet giymeniz için 14 neden

Geçmiş dönemlerde braletler yalnızca atletik tarzda ve sporculara özel olarak üretiliyordu ancak şimdilerde bu rahat iç çamaşırları çok şık tasarımlarla kadınların karşısına çıkmaya başladı. Sütyenin çok daha pratik ve şık bir versiyonu olan braletleri yumuşak bir iç çamaşırı olarak da düşünebilirsiniz. Peki bu yaz neden sütyen yerine bralet kullanmalısınız? İşte 14 neden…
Bir kıyafetten daha fazlası! Her gün sütyen takmanın 6 faydası

Bir kıyafetten daha fazlası! Her gün sütyen takmanın 6 faydası

Sütyen bir kadın için kıyafetten de öte bir şeydir. Sütyenlerin kıyafetlerin üzerimizde harika durmalarını sağlamanın yanı sıra birçok sağlıklı faydası da var. İşte her gün sütyen takmanın 6 faydası...
Türk yolcunun sütyeninden çıkanlar Alman polisleri şaşırttı

Türk yolcunun sütyeninden çıkanlar Alman polisleri şaşırttı

Almanya'da Türkiye'ye çıkış yapacak bir yolcunun sütyeninden çıkanlar Alman polisleri şaşırttı. Yolcunun üzerinde 36 bin euro bulunurken, 23 bin 400 euro sütyeninden çıktı.
Sarkan memeyi toparlama için altın değerinde 8 kür

Sarkan memeyi toparlama için altın değerinde 8 kür

Sarkık memeyi toparlama işini genelde toparlayıcı sütyenlere bırakıyoruz. 'Emzirme sonrası memede sarkma nasıl geçer?' diye araştırıp araştırıp hayatımıza aynen devam ediyoruz. Göğüs sıkılaştırıcı kremler yerine mutfağımızda hazırladığımız bir kürü banyoda uygulasak çok daha yararlı olacak aslında. Sarkan memeyi toparlamak için kür tariflerimizle karşınızdayız. Göğüsleri dikleştirmek için egzersizleri yaparken, bir yandan da bu kürlere şans verin.
Göğüs küçültme ameliyatı kimler için uygun?

Göğüs küçültme ameliyatı kimler için uygun?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, aşırı büyük göğüslerin kadınlarda yaşam kalitesini azaltabileceğini belirtti. Büyük ve sarkık göğüsler hem fiziksel hem de duygusal birçok rahatsızlığa yol açabilir. Bunların arasında, boyun, omuz ve sırt ağrısı, memelerde ağrı ve sutyen izi sayılabilir. Genç kızlarda çok büyük göğüsler utangaçlık gibi birtakım psikososyal sorunlara yol açabilir. Bazı vakalarda büyüklük tek taraflı olup göğüslerde asimetrik bir görünüme neden olarak utanma duygusunun daha da artmasına neden olabilir.
Sutyenin çıkan demiri nasıl tamir edilir?

Sutyenin çıkan demiri nasıl tamir edilir?

Sutyen kullanan birçok kişinin ortak sorunu ansızın çıkan sutyen telleridir. Olur olmadık yerlerde çıkıp canımızı yakan sutyen tellerini çıkartıp atmak iste sutyenin deforme olmasına neden oluyor. Peki, çıkan sutyen demiri nasıl tamir edilir? Sutyen teli nasıl takılır? Sutyen teli ile başı dertte olanlar haberimize göz atabilir.
Geceleri sütyenle uyumak zararlı mı?

Geceleri sütyenle uyumak zararlı mı?

Geceleri sütyenle yatmanın zararlı olup olmadığı veya uyumadan önce sütyenin çıkarılması gerekip gerekmediği çoğu kadının merak ettiği bir konu. Kadınların yüzyıllardır vazgeçemediği sütyenlerin beden sağlığına zararları var. İşte geceleri sütyenle uyumanın ortaya çıkardığı rahatsızlıklar.
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?

Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?

Sütyenler doğru koşullarda saklanıp yıkanmazsa zaman içerisinde deforme olur. Durum böyle olunca severek ve beğenerek alınan iç çamaşırları yeterince kullanılmadan çöpe atılıyor. Peki, sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir? Tasarım ve Ürün Geliştirme Yöneticisi Pınar Göktürk, sütyenlerin kullanım ömrünü uzatacak yöntemleri anlattı.
Emzirme dönemi için neler alınmalı?

Emzirme dönemi için neler alınmalı?

Doğumunuza sayılı günler kaldıysa ve artık geri sayıyorsanız, doğum sonrasında hayatınızı kolaylaştıracak önlemleri şimdiden almak zorundasınız. Peki sağlıklı ve sorunsuz bir emzirme dönemi için nelere ihtiyacınız olabileceğini hiç düşündünüz mü? Yeni doğan Hemşiresi Funda Elmas bu dönemde alışveriş listenize eklemeniz gerekenleri sizler için anlattı. Doğum öncesi emzirme için alışveriş yapılabilir, örneğin emzirme sütyeni, onu açılabilir gecelik, hijyenik göğüs pedi, göğüs ucu içeri çökük olanlar için silikon göğüs ucu, süt saklama poşeti ve süt sağma pompası. Bütün bunlar bu dönemde oldukça fazla işinize yarayacaktır.
Her kadının sahip olması gereken 5 seksi iç çamaşırı

Her kadının sahip olması gereken 5 seksi iç çamaşırı

İç çamaşırı trendleri değişiyor. Seneler geçtikçe gardrobumuzdaki sütyenler ve iç çamaşırlarının değişmesi gerektiğini biliyoruz. Peki son yılların en trend iç çamaşırları hangisi? Moda değişirken seksi iç çamaşırı trendlerine de ayak uydurmak gerekiyor. İşte her kadının sahip olması gereken 5 seksi iç çamaşırı!
Hamilelikte emzirmeye hazırlık nasıl olur?

Hamilelikte emzirmeye hazırlık nasıl olur?

Hamilelik döneminde, anne adaylarının vücudu süt üretimi için doğal olarak hazırlanmaya başlar, bu dönemde meme bakımı için özel bir şey yapmaya gerek yoktur. Gebeliğin 4. ve 5. aylarından itibaren süt üretiminden sorumlu olan prolaktin hormonu salgılanmaya başlar, memeler artık süt üretimine hazır hale gelmeye başlamıştır. Bu dönemde anne adayları göğüslerini uygun bir sütyenle desteklemelidir, bu sütyenin askıları geniş ve elastik olmalıdır, tüm göğüs dokusunu sarmalı, istenince genişlemeye izin vermelidir.
Aynur Aydın: Birine 'Birlikte bir ömür' sözü vermeyi samimiyetsiz buluyorum

Aynur Aydın: Birine 'Birlikte bir ömür' sözü vermeyi samimiyetsiz buluyorum

Aynur Aydın, karantina sürecinin en renkli isimlerindendi. “Sütyenlerim muhtemelen beni öldü sanıyor” twitiyle uzun süre sosyal medyayı meşgul etti. Zeki, muzip ve çok eğlenceli. Damla Yıldız ile yaptığı düet şarkısı ‘Yağdır’ vesilesiyle buluştuk. Diyor ki: Evlilik fikri beni ürkütüyor. Birine birlikte bir ömür sözünü nasıl verebilirsin ki! Oya Çınar / oya.cinar@posta.com.tr
Aynur Aydın'dan 'sütyen' cevabı

Aynur Aydın'dan 'sütyen' cevabı

"Ben sütyen bile takmıyorum. Sizi mi takacağım" tweeti çok konuşulan ve sütyenlerini dizip evinde konser havası veren Aynur Aydın, Milliyet.com.tr Cadde yazarı Emre Kara'nın sorularını yanıtladı. 34 yaşındaki popçu; şarkıcılık kariyeri, planları, evliliğe bakışı ve adını sık sık magazin gündemine taşıyan sosyal medya paylaşımları hakkında konuştu.
2 adımda sütyen ölçüsü nasıl alınır?

2 adımda sütyen ölçüsü nasıl alınır?

Sütyen bedeni ölçüsü aslında erken yaşlarda öğrenilmesi gereken bir şey. Ancak sütyen ölçüsü nasıl alınır sorusu ya kilo değişimlerinde ya da ideal sütyen bedenine ulaşmak istediğimizde aklımıza geliyor. İdeal sütyen bedeni diye bir şey ise yoktur. Her meme, bulunduğu vücutta güzeldir. Kıyafetlerin üstümüzde en iyi şekilde durması için sütyen ölçüsü almak elzemdir. Sütyen ölçüsü belirleme ise evde kendi başına kolay bir şekilde yapılabilir. Tek gereken bir mezura. İşte, 2 adımda sütyen ölçüsü nasıl alınır?
Büyük göğüsler kamburluk yapabilir

Büyük göğüsler kamburluk yapabilir

Genetik faktörler, hormonal değişiklikler ve bazı hastalıklar aşırı büyük memelere neden olabilir. Aşırı büyük memeler omuz ve sırt ağrılarına, kamburluğa, memelerin altında ve aralarında sürtünmeden dolayı ortaya çıkan pişik ve yaralara, sütyenin sinirlere baskı yapması nedeniyle kollarda uyuşukluklara neden olabilir. Nefes almada güçlük ve günlük fiziksel aktivitede kısıtlanma görülebilir. Ayrıca kişinin kendini beğenmemesi, giydiklerini kendine yakıştırmaması nedeniyle sosyal ve psikolojik sorunlarda ortaya çıkabilir. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlgi Dinçok meme küçültme ameliyatları hakkında bilgi verdi.
Ünlülerin annelerinden aldığ 11 güzellik tüyosu

Ünlülerin annelerinden aldığ 11 güzellik tüyosu

Anne ve güzellik yan yana en iyi duran iki kelime olabilir. İlk rujumuzu nasıl süreceğimizi de onlardan öğrendik, ilk sütyenimizi de birlikte aldık. Dolayısıyla güzellik önerileri için internete bakmadan önce danışacağımız ilk yer annelerimiz olmalı. Ne de olsa onlar her şeyi bilir. İşte Kaia Gerber'den Gigi Hadid'e, ünlülerin annelerinden aldığı 11 güzellik tüyosu!
Aynur Aydın'dan UFO mesajı: Hazırlandım, bekliyorum

Aynur Aydın'dan UFO mesajı: Hazırlandım, bekliyorum

Şarkıcı Aynur Aydın sosyal medya hesabından UFO paylaşımı yaptı. Şarkıcı fotoğrafını "Hazırlandım, bekliyorum" mesajıyla yayınladı.
6 adımda sütyen çekmecenizi düzenleyin

6 adımda sütyen çekmecenizi düzenleyin

Karantinada olduğumuz dışarda baharın yaşadığı gerçeğini değiştirmez. Temizlik yapılmayan bahara, bahar denmez. Temizliğe ise içinden başla. Ya da iç çamaşırlarından. Sütyen çekmecenin karmakarışık olduğunu, giymediğin sütyenlerle dolu olduğunu, kaşının gözünün kaydığı sütyenleri giymeye devam ettiğini biliyoruz. Utanmana gerek yok. Ama hem kendine saygı için hem de bahar temizliğine en güzel yerden başlamak için sütyen çekmecesi harika bir seçenek. Nereden başlayacağını bilmiyorsan, '6 adımda sütyen çekmecesi temizliği', tam sana göre!
Spora başlamanın tam zamanı

Spora başlamanın tam zamanı

Evde spor yapmak, hem bedene hem de ruhu iyi gelir. Avon, kadınları evde spor yapmalarına teşvik ederken, spor taytlardan, sporcu sütyenine ve spor üstlere kadar ürünlerini Avon'un resmi internet adresinde kadınların beğenisine sunuyor.
Aynur Aydın sütyenlerine klip çekti

Aynur Aydın sütyenlerine klip çekti

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında gelen Aynur Aydın'dan sütyenli bir paylaşım daha geldi. Aynur Aydın en sonunda sütyenlerini dizip evinde konser veriyormuş havası verdi.