CarrefourSA 5 bin 600 kisiye is sağlayacak

CarrefourSA Süpermarketler Müdürü Guillaume Deruyter, 2010'da 100 ekspres mağaza ile üç hipermarket açmayı planladıklarını belirterek “5 bin 600 kişiye ilave iş olanağı sağlayacağız” dedi

20 Kasım 2009, Cuma 05:00
A A

100 EKSPRES YOLDA

CarrefourSA Süpermarketler Müdürü Guillaume Deruyter, 2010 yılında 100 ekspres mağaza ile üç hipermarket açacaklarını belirterek “5 bin 600 kişiye daha iş olanağı sağlayacağız” dedi. CarrefourSA’nın 160’ıncı ekspres mağazası Mersin’in Tarsus ilçesinde açıldı. Açılışta konuşan Deruyter, “Müşterilerimize taze ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla sunuyoruz. Bu yıl 55 ekspres mağaza ve 4 büyük hipermarket açarak 2009 yılı için öngördüğümüz hedeflerimize ulaştık” diye konuştu.

SABANCI'DAN TAM DESTEK

Guillaume Deruyter, yeni yatırımlar ve yeni mağaza açılışlarında Sabancı Holding’den tam destek gördüklerini söyledi. Mağazalarındaki tüm çalışanların Türk olduğunu vurgulayan Guillaume Deruyter, “Uygun fırsatlar çıktığı takdirde yeni şirket satın almak istiyoruz. Biz daha çok büyümek ve pazardan daha çok pay almak istiyoruz. Şu an Türk gıda perakendesinde Türkiye üçüncüsü, Avrupa birincisi ve dünya ikincisi durumundayız. Hedefimiz elbette her yerde birinci olmak” diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.